![Проворовавшийся экс-депутат Запорожского облсовета обслуживает оккупантов в Мелитополе (фото, видео)](/images/news/2023/04/316521.jpg?1681052287)
Війна дала можливість різного роду алкоголікам, наркоманам та іншим мелітопольським маргінальним особистостям піднятися соціальними сходами.
Другий шанс увійти у владні кабінети отримав і колишній помічник гаулейтера Є. Балицького Валерій Горбань. До війни екс-депутат просто спився, втративши статус, посаду. З інформаційного поля сімейне подружжя колишньої глави Костянтинівської сільради Тетяни Горбань та її вічно п'яного чоловіка Валерія, зникли після скандальної відставки Тетяни Горбань із займаної посади. Але про це трохи пізніше.
Нині забутий усіма "гонщик" Горбань (захоплювався ралі на професійному рівні) працює в так званій Мелітопольській районній військово-цивільній адміністрації. Бомжуватого вигляду чиновника окупаційної влади часто бачать у будівлі колишнього шостого відділу по вулиці Чернишевського, куди він поспішає занести донос. За це, кажуть, окупанти не погано платять.
У приватних бесідах Горбань пропонує, не безоплатно, звісно, послуги з оформлення проїзної перепустки, що дає право їздити містом і не тільки безперешкодно в комендантську годину.
Є інформація, що разом з Олексієм Поповим Валерій Горбань займається скуповуванням зерна, насіння соняшнику за низькою ціною в селян і вивезенням врожаю до росіъ.
Кажуть, із сім'ї Валерій Горбань пішов, з алкоголю перейшов на дорожчий допінг - наркотики. Тому й виглядає, як змарнілий бомж: худий, неголений і вже дуже діловий.
Примітно, що в травні минулого року з'явилася інформація про те, що окупанти заарештували Валерія Горбаня за підозрою в організації вибуху. Як повідомляла дочка викраденого, близько 11:00 на очах у місцевих жителів, його посадили в машину військові рф і відвезли. Автомобіль екс-депутата теж забрали.
Чи була це спланована спецоперація фсб, чи Валерій Горбань отримав посаду в обмін на цінну інформацію, якою поділився з орками, наразі не відомо. Та тільки після того, як Валерія відпустили додому, життя в нього налагодилося. У окупантів донощик на особливому рахунку.
Ну, а тепер покажемо справжній портрет нового чиновника окупаційної влади Мелітополя.
ВАЛЕРІЙ ГОРБАНЬ
Дата народження: 17 червня 1974 року
Кар'єра:
- 12.2005-06-2010 - директор ТОВ "Гідравлік - 2000" (ОКПО: 33967765), с. Костянтинівка Мелітопольського району.
- 05.1996-06-2010 - приватний підприємець, с. Костянтинівка Мелітопольського району.
- 01.09.2011-16.01.2013 - голова Мелітопольської районної державної адміністрації.
- З 11.2010 - депутат Мелітопольської районної ради від Опоблоку.
- 06.2010-08.2011 - перший заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації.
Далі Валерій Горбань, завдяки дружбі з екс-нардепом Є. Балицьким, став не тільки депутатом облради від Опоблоку, а й помічником Балицького. Ба більше, його дружина очолила найбільше село в Україні - Костянтинівка. Фактично ж керував усім саме Валерій Горбань. І слава так запаморочила голову чиновнику, що він став дозволяти собі розгульний спосіб життя. Ресторани та гульки переросли в алкогольну залежність. Тому на сесії до райради Горбань частенько приходив у сонцезахисних окулярах і з жуйкою в роті, намагаючись приховати наслідки бурхливої ночі.
Після кількох "зальотів", Є. Балицький викинув Горбаня зі своєї приймальні. Відтоді в його житті почалась чорна полоса.
Екс-помічник народного депутата і голова районної організації "Опоблоку" полюбляв вишивати містом п'яним за кермом, за що був позбавлений водійських прав.
Крапку в кар'єрі політика і спортсмена-гонщика поставила фатальна ДТП, яку він скоїв 4 липня 2017 року. Пізно ввечері Горбань, будучи смертельно п'яним за кермом свого позашляховика Mitsubishi Pajero Sport, протаранив КІА Оптіма, в якому перебували його односельці. Їм дивом вдалося уникнути лобового зіткнення.
Місце аварії п'яний гонщик покинув, але завдяки мелітопольським активістам його затримали правоохоронці.
Вийшовши з автомобіля, обісцяний алкоголік-чиновник, намагався втекти, під час затримання чинив опір поліції. Експерти встановили, що в крові депутата облради алкоголю виявилося в 15 разів більше норми - 3,1 проміле. Суд оштрафував е-помічника нардепа на 20400 грн.
Крім того, дружина депутата Опоблоку - вона ж голова Костянтинівської сільської ради Тетяна Горбань подала заяву в поліцію про те, що її чоловік погрожував їй фізичною розправою. За насильство в сім'ї суд обмежився винесенням усного попередження депутату-дебоширу.
Після ганебної спроби втечі з місця ДТП і позбавлення водійських прав, незабаром і федерація спорту позбавила Горбаня права брати участь у змаганнях.
Потім під укіс пішла кар'єра дружини Валерія Горбаня Тетяни. Депутати запідозрили сімейне подружжя Горбанів у фінансових махінаціях із бюджетними грошима громади. Після цього Тетяну Павлівну зняли з посади. І публічне життя Горбанів зійшло нанівець.
Зате за окупантів злодій і алкоголік піднісся духом і знову сів у крісло чиновника. Втім, у росії й не такі "гуси злітали".