!["Укради-продай": в Мелитополе оккупанты, переодетые в гражданскую одежду, ограбили очередную квартиру](/images/news/2023/04/316751.jpg?1681289050)
Російським окупантам байдуже, що і в кого красти. Їхня жадібність, пияцтво і позамежна жорстокість стали маркером "другої армії світу".
Російські мародери давно не приховують справжньої причини свого перебування на українській землі. Такі цілі, як "демілітаризація" і "денацифікація", практично зникли з ужитку російських політиків. І окупанти роблять те, що вміють, за чим власне і прийшли: вбивають і грабують.
Рашисти, які захопили регіон, завзято взялися за переділ власності в Мелітополі. Уже рік фурами і вагонами вивозять зерно, викрадають сільгосптехніку, а об'єктами бізнесу призначають нових господарів. Крім того, мелітопольців, які виїхали від війни, збираються позбавити нерухомості.
У тих, хто не надасть документи на житло, квартири і будинки просто забирають. Що стосується майна, що залишилося у квартирах і будинках городян, які евакуювалися, то тут рашисти теж не втрачають можливості поживитися. За допомогою любителів "русского мира" і місцевих зрадників вони обчислюють порожні квартири.
А потім просто зламують і грабують житло. Так, за словами місцевих жителів, на Новому Мелітополі на вул. Лютневій російські військові, переодягнені в цивільне, знову пограбували квартиру.
- Лютнева 233. О 5-й ранку орки, переодягнені в цивільне, виносили речі з чиєїсь квартири, - розповідають мелітопольці. Раніше там жила сім'я з дітьми. Влітку вони зважилися на виїзд. Знаю, що та жінка торгувала на ринку, і вдома в неї завжди були нові пальта, куртки з непроданого товару. Сьогодні все це винесли. Потім, думаю, бариги продадуть. Такий бізнес зараз в окупації. Раніше Мелітополь називали "купи-продай", а тепер, завдяки оркам, "вкради-продай". Скаржитися нікому, бо поліція, напевно, теж у долі.
Нагадаємо, у Мелітополі серед білого дня окупанти розграбували чужий будинок - вкрали навіть труси.