Російські військові разом із представниками окупаційної влади продовжують грабувати. У Мелітополі вони добралися вже й до безхатченків.
Зокрема, вигнали з сучасного хостелу людей без певного місця проживання.
А саму будівлю по вулиці Павла Дзяковича, 50 вкрали. Усіх працівників, які там працювали, звільнили заднім числом і фактично виставили за двері так само, як і безхатченків.
Нагадаємо, у 2021 році завдяки співпраці Мелітополя з міжнародним Німецьким товариством (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) у будівлі терцентру було зроблено ремонт. Туди завезли двоярусні ліжка, матраци, постільну білизну, дезінфікуючі засоби.
У цьому притулку люди без певного місця проживання могли не тільки переночувати, а й поміняти речі, прийняти душ, повечеряти і поснідати. У хостелі було 22 ліжка.
Торік окупанти разом із пропагандистами навіть зняли фільм із мелітопольськими безхатченками в головній ролі.
У ньому вони звинуватили українську владу в тому, що та начебто позбавила людей роботи та власного житла.
Однак після телесюжету безхатченки з міста почали зникати. З'явилася інформація, що багатьох рашисти просто відправили на риття окопів.
Кинули око окупанти і на хороми людей, що опинились у скрутних життєвих обставинах. За мірками російських військових, мелітопольські безхатченки живуть у шикарних умовах - набагато краще, ніж вони у себе на батьківщині. Фото хостелу, до речі, це теж підтверджує.
Ось так виглядає нічліжка для людей без певного місця проживання в Мелітополі.
А так виглядає будинок середньостатистичного російського Ваньки, який прибув в Україну звільняти її громадян від усього, що вони наживали своєю працею.
Різниця відчутна. Тож хостел для бездомних рашисти експропріювали. Хто тепер житиме в нічліжці поки невідомо. Утім, практика грабіжництва і крадіжки у росіян часто-густо.
Раніше ми повідомляли про те, що російські окупанти вигнали із соціального гуртожитку переселенців із Донецької області. А будівлю захопили під свою чергову базу.