![В Запорожской области оккупанты устраивают массовые проверки](/images/news/2023/04/317399.jpeg?1681937934)
Окупанти заметушилися в очікуванні контрнаступу Збройних сил України і частіше влаштовують жорсткі перевірки в Енергодарі.
Людей перевіряють не лише на вулицях, а й поквартирно.
Про це повідомив керівник Енергодарської міської військової адміністрації Дмитро Орлов.
Військові рф заходять у квартири вибірково або за списками "неблагонадійних", які склали окупанти і час від часу відпрацьовують. Особливий інтерес у військових рф викликають люди з українським паспортом, а таких у місті більшість. Часом перевірки мають масовий характер.
"Перевіряють телефони на наявність українських каналів, патріотичних фотографій. Вимагають відкривати і показувати соціальні мережі. Вибірково читають листування", - пише Дмитро Орлов.
Останнім часом російські загарбники прискіпуються до застосунків українських банків, адже гривню вони називають "іноземною валютою" і підозрюють усіх у здійсненні "незаконних валютних операцій".
"Особливо часто такі рейди відбуваються біля міського ринку, де бродить чимало озброєних військових", - уточнює керівник Енергодарської міської військової адміністрації.
Напруга серед окупантів і колаборантів збільшуватиметься, і ворог може стати агресивнішим, адже зворотний відлік до деокупації Енергодара розпочався. Мешканців тимчасово окупованого міста закликають бути обачними та ретельно перевіряти вміст гаджетів.
Нагадаємо, У Запоріжжі з'явилися червоні люки, на яких не можна не паркувати своє авто.