![В Мелитополе гауляйтер Е. Балицкий изменил график продажи алкоголя - когда можно купить спиртное](/images/news/2024/07/356516.jpg?1722405695)
Так званий "губернатор" окупованої частини Запорізької області Балицький знову змінює час торгівлі спиртовмісною продукцією. Нововведення почне діяти з 9 серпня.
Мелітопольський гауляйтер явно небайдужий до алкоголю. Це не тільки видно за його зовнішністю та періодичними зникненнями, а й за кількістю тематичних указів.
Скільки разів у регіоні забороняли спиртне - не злічити. Щоправда, щоразу дозволяли знову, адже руSSкий світ немислимий без такої важливої скріпи. У Мелітополі навіть на офіційному телеграм-каналі окупантів пропонували всім святкувати день російської горілки.
Проте сильно питущий "губернатор" намагався зобразити боротьбу з пияцтвом у ввіреній йому вотчині. І навесні минулого року видав указ про заборону продажу алкоголю на підконтрольній рф частині Запорізької області. Заборона поширювалась як на магазини, так і на заклади громадського харчування. Рашисти дозволяли торгувати тільки пивом, пивними напоями, сидром, пуаре, медовухою, періодично вводячи повну заборону на продаж спиртного.
Однак, уже наприкінці 2023-го сухий закон скасували і Мелітополь поступово перетворюється на рай для алкоголіків.
Зазнавши невдачі в нерівній боротьбі, Є.Балицький вирішив її очолити. І відкрив у Мелітополі мережу алкомаркетів. Мабуть, режим роботи з 8 до 17 години заважав процвітанню бізнесу. Тому передостанній день липня ознаменувався новим указом. З 9 серпня спиртне в Мелітополі продаватимуть з 10 до 20 години. А якщо знову виручки не буде, дивись і цілодобовий продаж зроблять. Благо клієнтів в особі рашистських солдатів менше вже точно не стане...