![Спасибо хоть не метла - единоросы на Мелитопольщине удивили подарком (видео)](/images/news/2024/07/356407.jpg?1722265639)
Велично і з настановами, депутатський корпус «Единой россии» передав Новобогданівському округу особливий подарунок.
Під час церемонії були і сльози радості, і передчуття від майбутніх «благ» сільського поселення. Представники партії олігархів у Мелітополі - не стоять на місці. Іржава газель для вояків із намальованою фарою - це вже вчорашній день. Нові часи диктують нові потреби. Пафосне вручення подарунка відбулося в Новобогданівці. Тут «єдинороски» урочисто презентували бензокосу:
- Наталіє Олександрівно, це вам від нашого депутатського корпусу. Даруємо, вручаємо вам! Користуйтеся! На благо нехай трудиться нашого сільського поселення, щоб була чистота і порядки, затишок створюйте, - віщала дама з бензокосою.
Її напарниця втирала сльози щастя. За реакцією жінки, виникає відчуття, що горезвісна бензокоса вже комусь належала, настільки з полегшенням дівчина вигукнула - «Вона тепер ваша!», відмахуючись від ґаджета. Найменше емоцій на ритуалі дарування було, власне, в одержувачки бензокоси.
Балувана попалася зрадниця. Ось, нещодавно Василівському в дитсадку і зовсім стрічку в кольорах триколора урочисто презентували, теж на благо дитсадівців. А тут - ціла бензокоса, розуміти потрібно.