![Мэр Энергодара призывает горожан быть осмотрительными](/images/news/2023/04/317409.jpeg?1681940347)
Мешканців Енергодара закликають бути обачними, дбати про власну безпеку і ретельно перевіряйте вміст гаджетів.
Через те, що окупанти заметушилися в очікуванні контрнаступу ЗСУ, мешканців Енергодару просять бути обачними.
Військові рф частіше влаштовують на вулицях жорсткі перевірки. Заходять і в квартири: вибірково або за списками «неблагонадійних», які склали та час від часу відпрацьовують окупанти.
Особливу зацікавленість у них викликають люди з українськими паспортами. Оскільки таких в Енергодарі все ж більшість, то і перевірки іноді носять масовий характер.
Перевіряють телефони на наявність українських каналів, патріотичних світлин тощо. Вимагають відкривати та показувати соцмережі. Вибірково читають переписку.
Останнім часом прискіпуються до додатків українських банків, адже гривню вони називають «іноземною валютою» і підозрюють всіх та кожного в здійсненні «незаконних валютних операцій». Особливо часто такі рейди відбуваються біля міського ринку, де вештається чимало озброєних військових, пише міський голова Дмитро Орлов.
Нагадаємо, США заборонили Росії чіпати секретні американські технології на Запорізькій АЕС.