![В Мелитопольском районе рашисты раздавали льготный уголь, который не горит](/images/news/2023/04/317434.jpg?1681978906)
Наприкінці осені рашисти влаштували "атракціон небаченої щедрості" і роздавали по 2 тонни вугілля пільговим категоріям населення в Мелітольському районі.
Кількість претендентів на безкоштовні 2 тонни обмежили. До кола обраних потрапили тільки ті, хто не має електро- або централізованого опалення, а також газопостачання для опалення. А також цю категорію обмежили такими вимогами:
- ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р. (інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни) - таких у місті одиниці.
- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 і 2 категорій;
- багатодітним сім'ям (сім'ям, які мають трьох і більше дітей);
- пенсіонерам, старшим за 80 років;
- особам з інвалідністю I-II групи.
Як то кажуть, головне в раші ж не кількість і якість, а красиво відзняті пропагандистами сюжети. І справді, за словами "щасливчиків", яким все ж пощастило отримати пільгове вугілля, їх змусили дякувати окупантам на камеру. А ось якість вугілля, за фактом, залишала бажати кращого.
- Моя бабуся живе в Приазов'ї, - розповіла городянка. Так ось 2 тонни їм дійсно доставили. Ще й змусили на камеру подякувати росії за щедрість. Але всю зиму мої спали в куртках і шапках, бо те вугілля не горіло.
Щодо дров, на камеру фейковий голова Мелітопольської адміністрації Андрій Сигута, розповідав пропагандистам нібито дрова вони розвозять населенню. Насправді ж, дрова продаються за дуже дорого. А от звичайних мелітопольців навіть за спилювання сухих гілок орки забирали "на підвал".
- Щодня, о 4-й ранку бабуся з тіткою ходили до найближчої лісосмуги, щоб назбирати гілок на розпалювання. Адже вдень цього не зробиш. Усі лісосмуги рашисти забрали собі. Сказали, кого побачать там із пилкою, - одразу на підвал. Ось така вона....російська щедрість"...
Раніше ми повідомляли про те, що в.о. директора Мелітопольського лісгоспу після окупації став Олексій Іванович Ільницький. Саме за його наказом щодня триває інтенсивна вирубка деревини у Старобердянському, Семенівському та Богатирському лісництвах.