На турнірі дівчина з Мелітополя представляла іншу країну, але вона не забуває про своє рідне місто, яке вже понад рік захоплене ворожими військами.
15 квітня в місті Кишинів відбувся Чемпіонат Європи WDSF з танцювального спорту. За звання чемпіонів боролися 54 пари з 27 країн Європи. За підсумком найкращими було визнано Камілу Новосьолову та Арманда Дреуржеску, які представляли Молдову.
Дівчина народилася в Мелітополі. Свій шлях у танцях Каміла почала в три роки, коли почала займатися в СТК "Вікторія-Престиж", яким керують її батьки Вікторія та Ігор Новосьолови.
Каміла неодноразово була учасницею танцювальних змагань різного рівня. У результаті вона ставала призером Чемпіонату Європи, Блекпульського фестивалю та Чемпіонату Світу.
Після повномасштабного вторгнення дівчина евакуювалася до Європи, де зараз продовжує танцювати. Попри те, що Каміла разом зі своїм партнером представляє Молдову, танцівниця не забуває своє рідне місто і мріє повернутися до квітучого українського Мелітополя.
88643" data-width="100%">А рашисти тим часом продовжують нищити українські музеї та пам'ятники. Раніше ми розповідали, чого вже позбувся Мелітополь.