Новий голова "Кирилівського сільського поселення" Євген Медведь не встиг піднятися на свій офісний стілець, а вже пообіцяв знищити всіх патріотів України.
Партизани відповіли колаборантам по суті. Коли окупаційна влада призначила на посаду глави Кирилівки Євгена Медведя, сильно напружилися навіть мелітопольці, які підтримують рашистів. Ще б пак, адвокат, який продався в перші дні війни окупантам, відзначився не тільки зрадою.
На початку 2000-х Євген Медвідь, колишній начальник відділу по боротьбі з наркоторгівлею, був замішаний в історії з кришуванням того, з чим він за службовим обов'язком мав боротися - наркоторгівлі. Справа була дуже гучною, всього подробиці жахливими. На диво відсидів Ведмідь лише 5 років. А після всієї цієї історії "наркобарон" і зовсім зайнявся приватною адвокатською практикою.
Утім, у "русском мире" дуже міцно збирати кадри з самого дна. На новому місці Ведмідь засвітився двома заявами. Перша - православна, в якій кримінальник і зрадник небагатослівно привітав жителів Кирилівки з Великоднем. А вже за кілька днів, Медвідь на загальних зборах трудового колективу заявив: "Так, як було за Катерини Уманець більше не буде. Лояльність закінчилася". Усім, хто чекає на ЗСУ, одразу сказав приготуватися й обіцяв репресії за повною програмою.
Для тих, хто не зрозумів, гауляйтер уточнив, що йдеться, насамперед, про тих, чиї родичі виїхали з окупації, і про тих, хто залишився в Кирилівці, але не бажає оформляти російський паспорт і визнавати, що росія тут назавжди. Загалом, погрози Ведмедя стосуються так чи інакше майже кожного жителя окупованого селища...
Партизани не залишилися осторонь, і записали свою відповідь гауляйтеру:
- Це наше послання для Жені Ведмедя. Розписуємо твої перспективи, маленький. На новому крісел довго не просидиш. Ми помножимо тебе на нуль, - сказали партизани.
88585" data-width="100%">