![«Конь педальный» и «Патриоты пива» - в Мелитополе оккупанты шокируют местное население новыми названиями торговых точек (фото)](/images/news/2023/04/317482.jpg?1682025267)
Не одними назвами вулиць відзначилися рашисти в тимчасово окупованому Мелітополі.
Свою культуру і безкультур'я вони вирішили перенести і до назв вкрадених кафе, магазинів, ресторанів.
Сьогодні в Мелітополі на колись порожніх комерційних об'єктах дедалі частіше можна побачити надувні кульки на честь відкриття чергового магазину або приватного медкабінету, лабораторії, ресторану. Нові власники інколи проводять мінімум ребрендингу і навіть назви не змінюють, щоб, так би мовити, не віднадити вже "підгодованих" клієнтів. Так, наприклад, сталося з рестораном "Кураж", розташованим на вулиці Воїнів інтернаціоналістів. Господар розважального закладу, де збираються рашисти, явний поціновувач русского мира. Їздить містом у синьому Форді з колорадкою на антені.
А, ось нові господарі "Хінкальні" на проспекті Б. Хмельницького в центрі міста перейменували кафе на "Піросмані".
Минулого тижня в центрі Мелітополя на пр. Б. Хмельницького, 42 відкрилася "нова" лабораторія "Сіті лаб", яку організували в приміщенні популярноїу мелітопольців мережі "Ler-clinic". При цьому самозванці не стали навіть міняти вивіску. Злодії використовують чуже обладнання, матеріали, вивіски, навіть ім'я і репутацію, щоб обдурити клієнтів.
Однак, багато в місті магазинів із новими назвами. Приміром, по вулиці Героїв України з'явився магазин напівфабрикатів "Продуктелла".
По тій же вулиці неподалік від ТЦ "Марина" відкрився магазин чоловічого та жіночого одягу "Авокадо".
У колишній мережі "Простір" по вулиці Героїв України тепер продають чоловічий і жіночий одяг.
У районі житлового масиву на проспекті Богдана Хмельницького відкрився продуктовий магазин "Парус". Назва колишня, а от декор новий.
Деякі нові "власники" намагаються креативити як можуть. Приміром, торгову точку з реалізації велосипедів по проспекту 50-річчя Перемоги назвали "Кінь педальний". Тут хоча б асоціації простежуються з транспортним засобом. А от які такі кінські асоціації в голові у власника "Буцефала" - магазину побутової техніки на вулиці Героїв України, складно навіть уявити.
І вже зовсім вирішив не заморочуватися з неймінгом власник пивної на кінцевій по вулиці Білякова. На ній розміщена вивіска "Патріоти пива". Дуже часто в цьому "шалмані" товпляться вояки. Це, мабуть, і є ті самі російські патріоти.