![На Луганщине погиб защитник из Мелитопольского района (фото)](/images/news/2023/04/317544.jpg?1682114926)
Війна забирає найкращих синів і дочок України. За незалежність своєї країни віддав життя ще один уродженець Мелітопольщини.
Дитинство і юність Олександр Прадун провів у селі Спаське, а пізніше переїхав до Сумської області. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік 1992 року народження вступив до лав Збройних сил України. Він ніс службу гранатометником 2 відділення 3 взводу оперативного призначення.
10 квітня, під час виконання бойових завдань, поблизу населеного пункту Білогорівка Луганської області солдат Олександр Прадун загинув. Прощання із захисником відбулося сьогодні, 21 квітня.
Редакція РІА-Мелітополь приносить співчуття родині та близьким загиблого Героя.