![В Запорожье мужчина стрелял в собаку на детской площадке](/images/news/2023/04/317881.jpg?1682432532)
Тут чоловік, із пневматичного пістолета вистрілив у собаку. Версії того, що відбувається, різняться.
За версією зоозахисників, вівчарка "весело гралася з дітьми", а ось за версією мам, великий пес кидався на людей.
У результаті якийсь чоловік вистрілив у собаку з пневматичної зброї.
Як розповідають зоозахисники, безгоспна вівчарка несподівано з'явилася на дитячому майданчику, почала бігати територією та гратися з дітьми.
При цьому, за версією мам, які перебували там, собака кидалася на людей, тож вони кричали та відганяли вівчарку. Тоді з'явився чоловік із пневматичною зброєю і просто на дитячому майданчику, у присутності дітей, почав стріляти в собаку.
Усе це сталося в четвер, 20 квітня. "Вівчарочка, яка з'явилася несподівано - гралася з дітьми на дитячому майданчику, весело бігала, цілувала руки... А поруч були мами з іншими дітьми, і коли песик підбіг, граючись, і до них - ці мами почали голосно кричати і відганяти песика. Тоді вискочив дядько з пневматикою, двічі шмальнув десь повз, а потім таки влучив у собаку, мовляв, - він агресивний! Собачка впала з вереском. Це - на дитячому майданчику! Це - у присутності дітей!", - розповідає зоозахисниця Олена Пілова.
При цьому, як виявилося, собака не безпритульний і в нього є господарі. Відомо, що вівчарка отримала кульове поранення хребта, куля зламалася навпіл об хребет. Зараз цим інцидентом займається поліція.