![Выбор без выбора - рашисты в Мелитополе объявили конкурс детских рисунков](/images/news/2023/04/318134.jpg?1682682950)
Окупанти вирішили влаштувати черговий сумнівний конкурс. На кону - поїздка на болота.
У рашистів дещо збочене поняття про дитячі мрії. Тож і виконувати їх вони вирішили збочено.
Юних художників Мелітопольщини запрошують узяти участь у конкурсі "Місце, де я мрію побувати в Росії". До участі запрошуються діти віком від 6 до 15 років. Роботи в жанрі пейзаж і сюжетно-тематична картина можна малювати олівцями, фарбами і навіть крейдою.
Далі малюнок потрібно відсканувати та завантажити на спеціальний сайт.
Організатори відберуть 30 фіналістів, які повинні будуть підготувати есе, чому вони хочуть побувати саме в тому куточку болотяного царства, який зобразили.
Головний приз - подорож у зображене місце.
Щоправда, рашисти не уточнюють, на яких умовах і в чиєму супроводі пройде поїздка, якщо приз виграє дитина з окупованого Мелітополя.
Ну, і як зрозуміло з назви конкурсу, вибору в мелітопольських художників, у принципі, немає. Варіант "ніде в Росії" як мрії, не розглядається.
Нагадаємо, маразматичні конкурси рашисти проводять в окупованому Мелітополі постійно. Так, у лютому в Мелітополі пройшов совковий конкурс читців "наші таланти". Щоправда, оцінити "таланти" мелітопольці при всьому бажанні не змогли - їх рашисти не показали, обмежившись у звітній новині лише подякою за терпіння і витримку.