![В Запорожье мужчина обокрал своего работодателя](/images/news/2023/08/327285.jpeg?1691870202)
Запорожець найняв чоловіка для робіт на дачі, але згодом не дорахувався цінних речей
Житель Запоріжжя найняв малознайомого чоловіка для господарських робіт на дачній ділянці. Через деякий час робітник, скориставшись відсутністю господаря, вибив частину стіни, виламав металеві двері та викрав майно. Про це повідомили в Запорізькому районному управлінні поліції.
Чоловік звернувся до правоохоронців і повідомив, що в нього викрали газонокосарку, бензопилу, електроплиту, бензотример та інші господарські інструменти. Сума збитків склала понад 13 тисяч гривень.
Поліцейські встановили особу зловмисника та його місцезнаходження. Ним виявився 31-річний житель міста, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Також, поліцейські вилучили викрадене, яке вже повернули законному власнику.
Тепер злодію загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, чиновника і пастора підозрюють у розкраданні 4,32 мільйона гривень.