![В трех районах Запорожья орудовали серийные воры](/images/news/2023/08/327392.jpg?1691996691)
Зловмисники викрадали контактні кабелі в Дніпровському, Шевченківському та Олександрівському районах Запоріжжя.
Співробітники карного розшуку Запорізького райуправління поліції вирахували двох потенційних злодіїв. Правоохоронці провели санкціонований обшук за місцями проживання причетних до злочину. Про це повідомили в Запорізькому районному управлінні поліції
Під час обшуків правоохоронці виявили зріз кабельного дроту, металеві конструкції та фрагмент кабельно-провідникової продукції.
Також виявлено важільні ножиці по металу, які й були знаряддям скоєння злочинів. Порушники сховали їх у лісосмузі. Речові докази вилучено та направлено на експертні дослідження. Зловмисників затримали.
Правоохоронці встановили, що окрім крадіжки дротів тролейбусних кабелів, які належать комунальному підприємству "Запоріжелектротранс", зловмисники вкрали ще й лічильник води з підвалу будинку.
Наразі злодіям повідомили про підозру. Їм загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.