![Официальные грабители украинского зерна пожаловали в Мелитополь с гвоздиками - что случилось? (фото)](/images/news/2023/09/329026.jpg?1693649021)
Країна повинна знати "героїв" в обличчя. Напевно, саме так подумали призначені рашистами злодії, і влаштували автопробіг захопленими територіями.
Не посоромилися заїхати і в Мелітополь. Державний зерновий оператор - компанія дуже добре знайома мелітопольцям. З найперших днів війни окупанти зайнялися масовим вивезенням зерна і насіння із захоплених територій. Пізніше управління грабунком було передано ГУП "державний зерновий оператор".
Підприємство не тільки вивозить все дочиста, а й регулярно звітує про успіхи, ділиться планами. Але піару злодіям виявилося замало, і поки українське зерно не стало їм поперек горла, вони влаштували автопробіг окупованими містами України, присвячений "повному поверненню до кордонів Росії всієї території Азовського моря і його узбережжя".
Примітно, що ініціатором варварського дійства став комітет держради окупованого Криму з, увага, народної дипломатії та міжнаціональних відносин.
Автопробіг пройшов за маршрутом Сімферополь - Таганрог - Маріуполь - Бердянськ - Мелітополь - Генічеськ - Сімферополь.
Крім піару самих себе, учасники віщають, що своїм пробігом хочуть показати безпеку сухопутного шляху. Мабуть, справи настільки кепські, що без рекламної кампанії, туристи не особливо вірять у безпеку рашистських "врат пекла". До Мелітополя представники зернового оператора приїхали не з порожніми руками, а з гвоздиками. Їх вони поклали з пісними обличчями до пам'ятника ката Павла Судоплатова.
Дехто під час покладання навіть хрестився, а після покладання зробив невдале селфі косих, кривих і немічних.