![В Запорожской области перед псевдо-выборами сожгли кафе семьи коллаборантов вместе со складом оккупантов (видео)](/images/news/2023/09/329080.jpg?1693713878)
Вчора, 2 вересня, о 18.25 в селі Кінські Роздори Пологівського району згоріло кафе сім’ї місцевих «колобків» Сальникових. Свій бізнес вони облаштували у приміщені колишнього дитячого садочка.
За повідомленням розвідників групи «Скажена Панда», які з березня стежили за колоборантами, що радо приймали в себе окупантів, Сальникови щодня кормили офіцерів рф, коменданта, ворожу розвідку та артилерію. Кожного дня кафе відвідували близько 20-25 окупантів, серед них близько 5 офіцерів. Перед приміщенням постійно були припарковані автівки російських військових. Більше того, Сальникови регулярно розвозили окупантам продукти. І кара небесна у вигляді «бавовни» таки прилетіла до зрадників.
Вчора будівля колобків горіла і вибухала. А вибухала, бо саме в складському приміщені колаборантів ворог зберігав гранати та патрони до стрілецької зброї. Після вдалого влучення артилерії ЗСУ за наводкою розвідників, почалися детонація гранат та тріскотня патронів.
Фейерверк на радість місцевим жителям продовжувався більше ніж півтори години. Також біля будівлі загорілися 2 КАМАЗи російських військових, трактори та комбайн колаборантів.
В окупаційних каналах повідомляють про двох загиблих і п'ятьох поранених.
В селі тільки й розмов про те, щоб відміняли фейкові вибори, путліровські агітатори бігають в паніці і не знають що робити. А місцеве жителі радіють покаранню зрадників.
Раніше ми повідомляли про те, що СБУ передала черговий "привіт" кадирівцям і колаборантам, які надумали проводити "вибори" у Кам'янці-Дніпровській.
Українські БПЛА відпрацювали по так званій «виборчій дільниці» якраз у той момент, коли там проходив збір "голів дільничних виборчих комісій" усього району. На шабаш зібралося понад 30 зрадників, яких охороняли російські військові, зокрема, кадировці. Під час зборів хотіли організувати роздачу бюлетенів і кабінок для голосування. СБУ за допомогою ударних дронів "підкоригувала" плани окупантів.
А мелітопольські «колобки» так бояться ДРГ і партизан, що нагнали в місто сотні ополченців, а до ПК Шевченка, де розміщується виборча комісія, оточили і нікого не підпускають.