![Здесь будет общественный туалет - рашисты в Мелитополе наглядно показали, чего стоит подтвержденное ими право собственности](/images/news/2023/09/329544.jpg?1694179250)
Багато мелітопольців переоформляють нерухомість і землю за російськими законами. Переважна більшість жителів роблять це лише для того, щоб їхнє майно не "націоналізували" окупанти. Але, як з'ясовується, гарантій цьому немає...
На свавілля рашистів поскаржилася мешканка Костянтинівки. Жінка переоформила свою землю згідно з вимогами окупантів. Тепер вона дізналася, що на її землі збираються побудувати... громадський туалет:
- На моїй замельній ділянці в с. Костянтинівка без дозволу вирішили будувати громадський туалет. Держ.акта на землю під час переоформлення мені не дали, сказавши, що все перебуває в держреєстрі. Зараз, звісно, я не можу надати його, оскільки даних уже немає. Але в мене є договір дарування на будинок і прилеглу територію (землю). Як мені довести, що земля належить мені? - пише жінка.
Виходить, що навіть йдучи на поводу у рашистів, мелітопольці зовсім не застраховані, що їхнє майно залишиться при них.
Як боротися з країною, в якій беззаконня є порядком речей у принципі, незрозуміло. І що вже казати про жителів окупованих територій, на яких є маса привабливої нерухомості та землі, і ще більше охочих заволодіти чужим добром.
Коментувати будівництво громадського туалету в селі на ділянці жінки, ми навіть не беремося. Що брудніша тема, то більше впевненості, що замішані в ній окупанти та їхні примпешники.
Нагадаємо, раніше РІА Мелітополь розповідав, що робити, якщо вашу нерухомість відібрали рашисти.