!["Мелитополь был, есть и будет неотъемлемой частью Украины": украинский актер поздравил земляков с Днем города (видео)](/images/news/2023/09/330840.jpeg?1695545248)
Другий рік поспіль Мелітополь зустрічає День міста в умовах російської окупації. Сьогодні йому виповнюється 239 років.
Учора зі святом рідне місто привітав мер Іван Федоров. Мелітопольський міський голова записав відеозвернення, стоячи на трасі Оріхівського шосе - всім відомій "дорозі життя".
Долучився до привітань і український актор Артур Логай, який більшу частину свого життя провів у Мелітополі. Він звернувся до земляків, які вже півтора року живуть в умовах російської окупації, і попросив їх не втрачати віри у світле майбутнє.
- Хочу побажати кожному українцю, кожному мелітопольцю, щоб ми якомога скоріше змогли приїхати в наше місто і знову прогулятися його вулицями, знову побачити, як воно цвіте і розвивається. На моїй футболці написано "Україна - найбільша у світі сім'я", і до Мелітополя це також відноситься, тому що Мелітополь був, є і буде невід'ємною частиною України, - сказав актор.
Артур Логай попросив містян, які не виїхали, а залишилися чекати на деокупацію вдома, завжди пам'ятати про те, що про них не забули і скоро Мелітополь буде звільнений від російських загарбників.