UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 16:39

У Мелітополі закінчилися оригінальні запчастини для iPhone і Macbook - везуть підробки з Китаю

Сьогодні, 16:35

Наскільки задоволені життям українські біженці у Німеччині, Польщі та Чехії, - опитування

Сьогодні, 16:12

"Противник вже заблокований": Буданов розповів про ситуацію у Харківській області

Сьогодні, 16:10

Із Запоріжжя під виглядом декорацій намагалися переслати молюски юрського періоду до Канади (фото)

Сьогодні, 15:50

Усик – Ф'юрі. Легендарний Тайсон дав однозначний прогноз на переможця битви чемпіонів

Сьогодні, 15:42

Поблизу Мелітополя нову залізничну гілку окупанти хочуть приєднати до існуючої, яка веде до Криму

Сьогодні, 15:35

ППО та саміт миру. Зеленський назвав головні теми переговорів із Блінкеном

Сьогодні, 15:18

Головнокомандувач ЗСУ особисто нагородив бійця із Запорізької області (фото)

Сьогодні, 15:10

Країни ЄС мають передати Україні ще 5-6 систем Patriot, - прем'єр Данії

Сьогодні, 14:50

У МОН зробили заяву щодо навчання дітей за кордоном: чи потрібно ходити у дві школи

Сьогодні, 14:44

З червня переселенці з Мелітополя зможуть отримувати субсидію на оренду житла - кого торкнеться нововведення

Сьогодні, 14:35

Командири РФ на Харківському напрямку погрожують окупантам розстрілом за відмову йти у наступ

Сьогодні, 14:15

У Запоріжжі зафіксували наднормову концентрацію забруднюючих речовин у повітрі (графік)

Сьогодні, 14:12

Нове скорочення виплат українцям в Ірландії: які умови готує уряд

Сьогодні, 13:59

Білорусь почала депортувати мелітопольців, які не пройшли фільтрацію у Шереметьєво (фото)

Сьогодні, 13:50

Чи потрібно йти в ТЦК, якщо є право на бронювання: відповідь Міноборони

Сьогодні, 13:33

Будьте обережні! Такий графік роботи у рази підвищує ризик виникнення ожиріння та діабету

Сьогодні, 13:32

Ситуація щодо воєнних дій на Запорізькому напрямку - речник легіону “Свобода”

Сьогодні, 13:11

Буданов припускає, що після Харківської області РФ може піти у напрямку Сум

Сьогодні, 13:07

"Гине 99%": на Мелітопольському напрямі рашисти намагаються штурмувати позиції ЗСУ

Сьогодні, 12:50

Угорщина не підтримує нових санкцій ЄС щодо російського газу, - Politico

Сьогодні, 12:36

В Одеському обласному ТЦК відреагували на інцидент з побиттям дівчини біля поліцейського відділку

Сьогодні, 12:24

Чоловік з Енергодара корегував ракетні удари рф по Києву та Одесі (фото)

Сьогодні, 12:17

Обережно двері зачиняються: коли мешканців Мелітополя почнуть мобілізувати до рашистської армії

Сьогодні, 12:11

Кемерон обговорив з Трампом мирну угоду щодо України. Сунаку довелося виправдовуватися, - ЗМІ
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    12

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гости

    25 октября 2023, 22:45

    Пора им всем разориться на подарок:Сказку А.С.Пушкина"о рыбаке и рыбке"!

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 20:29

    Некоторые части тела заговорили.:))

    user avatar Для Гость25 октября 2023, 10:53

    25 октября 2023, 11:11

    Ну нет же. Все кому отбили рога, жопу и пр. на поверхности. Рогов как проженная журнашлюха просто доит бабосики. Крыша имеется от же герой новоссосии со стажем. В то время как ЕБланицким гимн Украины пел в ВР. Спецом же даже в их "власть" не пошел. Как же на самого себя поливать? Там же все все примитивно, как у гиен падальщиков.

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 11:00

    А ведь точно:Катька подобрала Фалю,причесала,свозила в Москву,представила руководителям ЛДПР как своего зама по безопасности ,а он вот так ее отблагодарил....

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 10:53

    Что то рогов по золотореву не сильно упирался рогом:с садиками все затихло,может уже и рога у Рогова отбили,сейчас будет ебалику блеячть :я я я ради детей ....я я я больше не буду...не взрывайте меня пожалуйста Евгений Витальевич!

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 10:03

    Вообще очень круто наблюдать как коммуняка Зубарев пишет дефирамбе казнокраду и дерибанщику народной собственности ЕБланицкому. Это божественно! А вообще все гораздо проще наш грудирнатор хочет в одну репу быть владычицей морскою, поэтому устраняются все конкуренты. Первого, если помните, набутылили Генова. А потом осознали что цацкаться с с ними не стоит. Жопу уже особо подрывать не гоже, так как это ставит под сомнения работу оккупантов с диверсантами. Уже на биндеровцев не спишешь, за два года мирной то жизни. Кстати и Сигутыча набутыливали, он после возвращения так ЕБалицкому вылизывает! Вот незадача с Рыговым вышла, пришлось делиться кэшем. А моча с калом неизбежно будут конкурировать за парашу. Они же все тупые, от того жадные и беспринципные.

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 09:58

    Их обоих пора кончать!

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 09:54

    Так получается ,что Уманец надо выпускать,а Фалько садить?

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 09:46

    Дочка Фали в Киеве,может СБУ ,его держит за Фаберже и это он Зубарева того этого...ну и Катю отправил в места не столь отдаленные -в Геническ...

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 09:42

    Так что Фалько АА стал руководителем ЛДПР в Мелитополе или сынок Уманец там рулит?

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 09:36

    Фалько в ЛДПР был хвостиком за Уманец:носил с ней цветочки на кладбище,возил краску для заборов,но мы же его помним настоящим бандитом:отжимал чао какао,сжёг машину акимовскому судье Фомину,убил гл инженера компрессорного завода...очень много,очень,жаль Вальтер ушел,он бы про него рассказал.Вывод такому бандиту сидеть под юбкой бабы не по масти,поэтому вероятность ,что он Катю подставил является очень высокой

    user avatar Гость

    25 октября 2023, 09:01

    Про Уманец есть сомнения в версии автора.Стали бы силовики прихватывать Катю за грабеж баз отдыха и домов мелитопольцев и Кирилловка,просто бы взяли с нее долю,ведь сами военные этим занимаются.. Тут другое ,по моему:Обратите внимание на последнюю запись в телеге Уманец:в ее дом залезли грабители.А что там они взяли ?Она говорит ничего.А может быть взяли партийную кассу в 4 млн и взяла ее она сама ,а инсценировала кражу или взял ее Фалько,он и кассу взял и Катю устранил .Ведь не гоже Фале такому авторитету за юбкой прятаться...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.