![Беларусь начала депортировать мелитопольцев, которые не прошли фильтрацию в Шереметьево (фото)](/images/news/2024/05/350201.jpg?1715682485)
Мешканці Мелітополя, які отримали відмову на в'їзд в аеропорту Шереметьєво, автоматично потрапляють до бази неблагонадійних і в Білорусі.
Про це говорять ті, хто останнім часом не зміг пройти фільтрацію і потрапити на окуповану територію. Відомості від ФСБшників, які, проводячи допити на прикордонному пункті в московському аеропорту, одразу спрямовують в аналогічну службу держави-сателіта росії.
З осені минулого року рашисти залишили єдиний пункт пропуску для українців, який розташований в аеропорту Шереметьєво.
Володарі українських паспортів змушені проходити багатогодинну фільтрацію, результат якої для багатьох плачевний.
Небажаний контакт у телефоні, українські новинні групи, фото у військовій формі - все це може стати причиною для відмови у в'їзді на територію рф. Оскільки окуповані території країна-агресор вважає своїми, то жителі захоплених міст позбавляються можливості потрапити додому.
Як наслідок мелітопольці втрачають нерухомість, адже оформити власність окупанти дозволяють лише власникам російських паспортів. У місті активно проводиться робота з виявлення житла, власники якого виїхали з міста з подальшою "націоналізацією".
Тих, хто не пройшов фільтрацію, відправляють до країни прибуття. У більшості випадків це Білорусь, оскільки перельоти з цієї країни найбільш фінансово доступні.
Частина відмовників залишається там, сподіваючись спробувати пройти КПП за деякий час, але більшість виїжджають в Україну або Європу.
Віднедавна для таких людей більше немає шансу на в'їзд не тільки в Росію, а й у Білорусь. КДБшники просто не пускають їх на кордоні. Чоловік, який нещодавно спробував повторно потрапити до Москви, розповів, що після допиту йому поставили штамп у паспорті та видворили.
З подібною ситуацією зіткнулася і сім'я з Мелітополя. Наш земляк був депортований до Польщі.
.
Примітно, що приписи з вимогою покинути країну почали отримувати й ті, хто залишився в Білорусі.
Судячи з усього, рашисти підключили білоруські спецслужби до репресій проти українців і хочуть назавжди перекрити їм шлях додому.
С подобной ситуацией столкнулась и семья из Мелитопол