![Таджиков заманивают в Мелитополь высокими зарплатами (фото)](/images/news/2023/11/334289.jpeg?1699030995)
Останнім часом Мелітополь став більше схожим на один великий кишлак, де людей азіатської зовнішності ледь не більше, ніж слов'янської. І йдеться не лише про військових рф, які переодягаються у цивільне.
До Мелітополя їдуть на заробітки. У будівельній сфері працює багато узбеків, таджиків та інших заїжджих із так званої "материкової Росії".
На деяких платформах у Таджикистані з'явилися оголошення ось такого роду.
У нові регіони росії, тобто в Мелітополь та інші окуповані населені пункти, на роботу запрошують водіїв категорій С, D,E. Тобто, в цих регіонах відчувається гостра нестача водіїв вантажного транспорту, автобусів. Вікові обмеження до 50 років. Досвід роботи не менше 3 років і знання російської мови обов'язкові. Роботодавець навіть обіцяє власним коштом поміняти водійське посвідчення таджика на зразок рф і підучити ПДР у Душанбе - столиці Таджикистану або в Росії.
За роботу вахтовим методом - 5 місяців роботи по 11 годин на добу і місяць відпочинку обіцяють платити щомісяця 131 200 рублів. До зарплати ще й соцпакет додають: триразове харчування і безплатне проживання в гуртожитку (мабуть, у такому, який зробили в Мелітополі на другому поверсі колишнього ПК Жовтень, де розміщені двоярусні ліжка в ряд в одному великому залі).
І навіть відпустку 52 дні надають.
Заманюють таджиків на окуповану територію не спроста. Возити боєприпаси та будматеріали дорогою смерті до лінії фронту або сухопутним коридором, який під прицілом ЗСУ, росіяни не хочуть. От і шукають рабів із "людей другого сорту", якими для них завжди були представники, як вони люблять казати, "братніх народів" (ставлення тільки не братнє).
Крім того, до 20 вересня водії громадського транспорту в рф повинні стати на військовий облік. Також це стосується водіїв автотранспортних підприємств і фермерських господарств. У великих містах окупованих територій уже помічені серед водіїв представники Середньої Азії.
Раніше рашисти заявили, що в окупації працюють військово-облікові столи, але призивати місцевих не будуть протягом трьох років. Однак очевидно, що офіційна мобілізація може розпочатися найближчим часом.
Нагадаємо, у Мелітополі та районі в загони народного ополчення вже кличуть не тільки чоловіків із числа місцевих жителів, а й жінок і навіть підлітків (за письмовою згодою батьків).
Насправді в народні ополченці записують жителів Криму, Донецької та Луганської областей під виглядом співробітників міністерств і департаментів Мелітополя та Запорізької області.