![Рашисты решили облагодетельствовать мелитопольцев бесплатными билетами на поезда, которых нет](/images/news/2023/11/335078.jpg?1699873240)
Рашистська партія вирішила наділити дітей з багатодітних сімей безкоштовними залізничними квитками по росії.
Ось тільки з огляду на реалії, для мелітопольців цей "дар", як мінімум, небезпечний. ЛДПР не тільки заманює вояк у партію спальними мішками, вона ще й про дітей думає. Партія вирішила знизити фінансовий тягар для багатодітних батьків і зробити сімейний відпочинок доступним. Квитки ж/д планується видавати всім дітям з багатодітних сімей до 17 років.
Поки що це тільки законопроєкт. Але мелітопольцям від ініціативи послідовників Жириновського, легше точно не буде. Не секрет, що в окупації із залізничним сполученням, м'яко кажучи, не склалося. Минулого тижня псевдо-губернатор заявив про плани побудувати залізницю для зв'язку з "великою землею". Нова залізниця в мріях Є.Балицького має з'єднати Крим, Ростов і пройти через Якимівку. Але він і не приховує, що дорога має налагодити військову логістику. А це означає, що навіть якщо її і побудують, то гілка обов'язково стане ціллю для ЗСУ.
Дістати туди зовсім нескладно. Буквально у квітні було зруйновано акимовський міст. Бавовну регулярно трапляється і на кримському мосту. Тож навіть якщо безплатні квитки дітям і видаватимуть, для мелітопольців - такі подорожі будуть щонайменше небезпечними. Ну, а їздити далекими куточками боліт - так собі задоволення. Це мелітопольці чудово знають. Окупанти регулярно засилають їх якщо не в Сибір, то на Камчатку, і, зауважте, навіть без залізниці...