![Служба такси в Мелитополе оставила женщину с ребенком на улице в комендантский час](/images/news/2023/11/335256.jpg?1700042886)
До окупації таксі в Мелітополі був доступним та зручним видом транспорту. Але все змінилося із навалою. Повна відсутність сервісу, окупанти, мабуть, притягли із собою з боліт.
Почалося все з того, коли рашисти вирішили підім'яти таксі. Так, їх обклали даниною і навіть змусили доносити на пасажирів, спеціально виводячи їх на розмови на проукраїнські теми.
Відтак, очікувано, підвищилися тарифи. Так, зокрема, подорожчав виклик таксі після 18:00.
У результаті, як кажуть, маємо, що маємо. У невеликому окупованому Мелітополі колапс із транспортом. Найчастіше городяни, що залишилися в місті, не можуть скористатися ні маршрутками, ні таксі. Та ще повинні платити за убогий сервіс шалені гроші.
Черговий відгук на службу таксі Артель лише доводить свавілля, яке відбувається у місті, та безвихідні ситуації, в які загнали окупанти мелітопольців:
- Викликали заздалегідь машину на 20:30, машина не приїхала, двадцять хвилин морочили голову, говорили, що машина спізнюється буде через 5 хвилин і так дотягнули до 21:00 і сказали, що вони вже не працюють. Жінка з дитиною залишилися на вулиці у комендантську годину, - пишуть у мережі.
У коментарях мелітопольці жваво відгукнулися своїми історіями:
- Я за годину замовила, з немовлям чекала довго і нудно. За годину так і не знайшли машини. І ще пару разів намагалася замовити, марно. Більше не користуюся цим таксі, – пише жінка Мелітополя.
- Були в аналогічній ситуації, машину не дочекалися пішли через все місто пішки, – доповнюють городяни.
Інші мелітопольці наголошують, що жахливий сервіс не заважає службі роздавати свою рекламу на кожному кроці.
Як чинити в такій ситуації, незрозуміло. Варто зазначити, що більшість мелітопольців зізнаються, що через колапс із транспортом були змушені максимально змінити звичне життя. Вечірні зустрічі доводиться скасовувати, а тим, хто працює допізна - і не позаздриш.