![Куда дели обещанные маршрутки: жители Мелитополя продолжают массово жаловаться на общественный транспорт](/images/news/2023/12/337850.jpg?1702738358)
З приходом рашистів ситуація з громадським транспортом у Мелітополі почала погіршуватися зі швидкістю світла.
За два роки окупації "асвабадники" не спромоглися стабілізувати перевезення. Чи не щодня від мешканців міста та району надходить безліч скарг як на графік, так і на перевізників.
- Коли вже налагодиться ситуація з громадським транспортом у місті? Маршрутки ходять абияк, невідомо за яким розкладом, ніколи не знаєш, скільки доведеться простояти на зупинці і прочекати. Люди мерзнуть, мокнуть і спізнюються через безлад із транспортом! Коли цю проблему вирішуватимуть?
Тема проблем із громадським транспортом порушується далеко не вперше, і щоразу - безрезультатно. Мелітопольці скаржаться - фейкова влада, яка обіцяла "солодке" життя "при россіі", не звертає уваги на скарги людей, а подібні звернення просто ігнорує.
Та й навіщо рашистській адміністрації звертати увагу на такі дрібниці, коли є важливіші справи - наприклад, влаштувати черговий акт терору проти мирних жителів, провести обшуки і затримання, ну, і, звісно ж, вкрасти якомога більше грошей.
За іронією долі, нова реальність в окупації навіть для колобків і русофілів виявилася явно не такою, яку вони так сильно чекали.
- За що боролися - на те й напоролися. Та наплювати владі на простий народ - бюджет пиляють як не в себе...
Маршрутники не справляються з "годиною пік", а то й зовсім їздять так, як хочуть. Ба більше, обіцяний транспорт мелітопольці не спостерігають.
- Особливо в годину пік з 16 до 18 стоїш по 20 хвилин чекаєш на свій маршрут на північний, а потім їдемо як оселедці в банці, я не зрозумію, чи то справді мало маршруток, чи то вони спеціально так роблять.
- Так вкрали 59 автобусів для школярів, практично їх не видно по місту. І так само 50 автобусів громадського транспорту, теж поки що ніхто їх не бачив.
На запитання "де ж обіцяний муніципальний транспорт" слідує іронічна відповідь:
- Як де? Балицький відзвітував офіційно, що всі нові автобуси їздять по селах. Щоправда їх ніхто не бачив, але вони точно десь їздять, - жартують мелітопольці.
А якщо без жартів, ситуація з транспортом у районі ще більш патова. У деяких селах його зовсім немає, а де є, доводиться ледь не битися за місце.
Якщо раніше мелітопольці як альтернатива могли скористатися службою таксі, то за окупантів - це взагалі не варіант. Додзвонитися диспетчеру неможливо, ціни дикі, і навіть викликаний автомобіль не факт, що приїде.
Ще у червні 2023 року стало відомо: незалежно від того, переоформилися фірми таксі на "російський манер" чи ні, їх обклали даниною. Природно, це не забарилося позначитися на цінах. Люди скаржилися, що із зими 2022-23 року вартість проїзду в таксі подорожчала більш ніж удвічі.
Крім цього, щоб банально зводити кінці з кінцями, таксисти вирішили наживатися на пасажирах усіма доступними засобами - наприклад, брали доплату за виклик після 18:00. Або за неіснуючу послугу - "наприклад", дитяче автокрісло, якого і в салоні-то немає.
Відчуваючи свою безкарність, стали нахабніти й самі "візники", поводячись із пасажирами, як пан зі своїми кріпаками. Крім цього, у листопаді ціни на послуги таксі ще піднялися - проїхатися Мелітополем коштувало аж ніяк не менше 400 рублів.
Крім цього, в таксі стало просто небезпечно їздити - деякі водії і серед пасажирів "шпигунів", спеціально схиляють людину до розмови на проукраїнські теми. А потім доносять у комендатуру.