![Эта любовь к Украине - движущая сила: в новогоднем поздравлении президент Украины Зеленский упомянул Мелитополь (видео)](/images/news/2024/01/339150.jpg?1704094515)
Президент Володимир Зеленський у своєму новорічному зверненні закликав українців жити за правилом "або працюєш, або воюєш". На його думку, навіть в окупації українці вражають рашистів силою свого духу.
Зеленський подякував усім українцям, які поставили своє життя на паузу, відклали все на потім, на "після перемоги", а також усім, хто каже: "Я працюю, і це не подвиг, а обов'язок. Я роблю донати на ЗСУ, і це не подвиг, а норма". Адже війни не закінчуються самі собою, а їх закінчують, а перемогу не отримують, її здобувають.
"І для цього сьогодні ми маємо жити за правилом: або ти працюєш, або ти воюєш. Тому що проти нас - найбільша у світі терористична організація. І очевидно, наскільки більше ми маємо робити, наскільки активніше робити, наскільки міцнішою має бути наша єдність і боротьба", - наголосив президент.
Глава держави наголосив, що це знає кожен, хто живе за формулою "маю робити більше, ніж можу", а не запитує себе щодня, що він може зробити.
"Тому що саме це означає слово "перемогти". Нашою мовою. Перемогти, пересилити себе, перебороти, зробити надзусилля і зробити більше, ніж здавалося на перший погляд. Бо насправді кожен із нас здатен на більше. Це щодня доводять наші героїчні люди. Наші герої", - додав він.
Під час новорічного привітання український президент також зазначив, що "росія не так сильно боїться тиску міжнародних організацій, як єдності українського народу".
"Сьогодні ми разом зустрічаємо Новий рік. За нашим часом. І рівно о 12-й ми будемо разом співати наш гімн - гімн України. З любов'ю до України. І ця любов - сильніша за окупацію. Ця любов до України - рушійна сила, якої так бояться загарбники. І Крим, Донбас, Луганщина, Бердянськ, Мелітополь, Маріуполь - усі наші - знайте: вороги насправді вас дуже сильно бояться. Не міжнародних організацій із політичними закликами, а українського духу українських людей, які доводили, доводять і доведуть, що ми сильніші. За неволю. Сильніші за ворога. Сильніші за цю війну. Тому що ми - такий народ", - наголосив Зеленський.
Також президент побажав тим, хто вагається, "наступного року зробити сміливий вибір".
"Я бажаю кожному, хто ще вагається, наступного року зробити сміливий вибір - захищати своє, власну країну, працювати заради неї, допомагати, знайти себе у власній державі, тому що це єдине місце на землі, де ми всі можемо сказати про себе: ми вдома", - заявив він.
Зеленський також побажав кожному, хто вже знайшов себе у спільній справі, щоб "поруч завжди були ті, хто підставить плече і не підставить в житті".
Дивіться також новорічне привітання для читачів РІА-Мелітополь від бійців Мелітопольської тероборони безпосередньо з бойової позиції.