![Скоро превратится в голограмму – путин "открыл" еще один объект в Мелитополе в режиме онлайн (видео)](/images/news/2024/02/341758.jpeg?1706806054)
Які досягнення, такий і піар. Кремлівський диктатор дедалі більше перетворюється на віртуала: і по відеоконференції "відкрив" у Мелітополі гуртожиток, і навіть поспілкувався з "холопами".
Минулого лютого путін уже сильно здивував мелітопольців, коли "відкрив" у Мелітополі амбулаторію. Мало того, що будівельні роботи активно велися в будівлі сильно до початку війни, так бункерний дід відкривав її, як то кажуть, не відходячи від каси, в онлайн-режимі.
Тоді з мелітопольського боку у веб-камеру дивився псевдо-губернатор Є.Балицький, який стояв по струнці, і зрадниця Олена Дьоміна.
Нинішня процедура відкриття гуртожитку на пр. 50-річчя Перемоги не особливо відрізнялася від торішньої. Кремлівський диктатор ніжкою за своєю традицією не смикав, а креслив щось у листочках. Та й з мелітопольського боку, персони були простішими. Високі чини на "відкритті" не світилися. Тут була дорога молодим.
Перед Путіним виступив один зі студентів із заготовленою промовою. Студент II курсу коледжу Володимир Стидов представився як кореспондент і блогер навчального закладу, повідомив, що заселяється в гуртожиток і добре поставленим голосом дякував "дідусеві за щасливе дитинство".
Примітно, що на "відкритті" гуртожитку коледжу був хто завгодно, але не його головна зірка, зрадниця Олена Шапурова. Дама, яка вкрала все і навіть більше, як за України, так і за окупаційної влади, зараз перебуває під слідством у рашистів.
Що ж, доля мінлива. Пам'ятається, лише рік тому Олена Олександрівна цілком не віртуально зустрічалася з Путіним у кремлі й отримувала від нього нагороду, не побоїмося цього слова орден "Дружби". Очевидно, дружба наказала довго жити...