![В Мелитополе местный торгаш-хоккеист стал рупором российской пропаганды (фото)](/images/news/2024/02/341851.jpeg?1706938617)
У когорті спортивних колаборантів Мелітополя поповнення. Кар'єрний зліт при окупантах почався у місцевого хокеїста Миколи Ларіна.
До окупації він торгував овочами, фруктами, грибами на Центральному ринку Мелітополя, був членом правління громадської організації "Хокейний клуб "Авангард" (м. Мелітополь). Сам себе Ларін називає "засновником хокею в Мелітополі".
Досьє
Ларін Микола Олександрович
- Дата народження: 14.11.1964 р (59 років)
- Місце народження: росія
Профілі в соціальних мережах:
- Вконтакте - https://vk.com/id99626967
- Однокласники - https://ok.ru/profile/512993834350
- Фейсбук - https://www.facebook.com/profile.php?id=100022189778029
За походженням Микола Ларін - росіянин. В інтерв'ю він розповідає про себе, що з 5-ти років займався хокеєм і був переможцем у столичній першості "Золота шайба" 1977 року, ставши найкращим гравцем турніру серед 28 команд у м. Дубна. Хоча, документального підтвердження цьому немає.
Після 1977 року 12-річний Микола Ларін разом із батьками переїхав до Мелітополя. Відомо, що він закінчив мелітопольську ЗОШ №15.
В останні десятиліття Ларін, у душі залишаючись "махровим ватником", мав на Центральному ринку кілька лотків для перепродажу овочів, фруктів і грибів, які закуповував на оптових базах за типом "Овочівник".
Повторно на ковзани нинішній зрадник став у 45 років. З 2010 року на добровільних засадах взявся тренувати місцевих хокеїстів і молодь, які об'єдналися в команду для тренування і виступів в аматорських турнірах по всій Україні.
У 2019 році став членом правління громадської організації "Хокейний клуб "Авангард". А з 2020 по 2021 рр. працював дитячим тренером із хокею на Мелітопольській відкритій льодовій ковзанці "Снігова королева".
Навіть проживаючи в українському Мелітополі, Ларін не приховував проросійських поглядів. Уся "ватна" гнилість спортсмена з Московії виливалася в його постах у власних профілях у соціальних мережах. У них простежуються проросійські наративи, спотворення історичних фактів.
Представник руського міра вітав акцію "Безсмертний полк", про що свідчать численні пости в його профілі в терористичних пабліках: Однокласники та Вконтакті.
Ларін відверто заявляв, що вважає Росію і СРСР своєю справжньою Батьківщиною.
Після окупації Мелітополя Микола Ларін побіг до окупаційної влади влаштовуватися тренером із хокею на Льодову арену, про що він буквально мріяв із моменту її появи. Офіційно його прилаштували в окуповану ДЮСШ №1 тренером-викладачем.
Далі Ларін з великим бажанням і наполегливістю організовує і проводить спортивні турніри та змагання з хокею під егідою російської федерації з метою підтримки проведення так званої "спеціальної військової операції" рф проти України, пропаганди культу "русского мира" на тимчасово окупованій території Запорізької області.
Нагородження учасників і переможців таких змагань і турнірів завжди відбувається під гімн країни агресора з численними триколорами.
Сам Ларін є капітаном хокейної команди "Авангард" (Мелітополь), гравці якої стали медійними обличчями пропагандистських ЗМІ на окупованих територіях.
Крім того, Ларін підіграє "русскому міру" і як тренер і капітан своїх "вихованців" їздить просторами Росії. Команда хокеїстів, серед яких багато мелітопольських колаборантів, встигла відзначитися в республіці Марій-Ел (селище Сурок - 1800 км від Мелітополя) і місті Пенза (майже 1300 км).
За велику любов до русского мира і перевиховання спортсменів у тому ж дусі на початку 2024 року зрадник серед інших мелітопольських тренерів-колобків отримав якусь ювілейну медальку від "Міністерства спорту Російської федерації".
Також Микола Ларін відомий своєю давньою дружбою з колишнім спортсменом, рекетиром 90-х, колаборантом, зрадником і членом того самого ХК "Авангард" Хассаєм Дмитром Віталійовичем, який з 27.10.2022 р. є в базі "Миротворця".
Ще до війни обидва брали участь у мітингах біля стін виконкому. Разом лобіювали будівництво льодової арени в центрі міста.
Хассай, якого Міністерство молоді та спорту України офіційно позбавило почесного спортивного звання "Майстер спорту України з культуризму", і зараз в окупованому Мелітополі веде свій бізнес.
Є інформація, що в його тренажерному залі "качаються" російські офіцери та солдати. Також Хасай є співвласником двох автостоянок на вулиці Брів-ла-Гайард (м. Мелітополь), які його спільник Сидельников Олександр Леонідович оформив за російськими законами.
У 2022 р. Хассай намагався обійняти посаду завідувача кафедри фізичного виховання в окупованому ТДАТУ, де він колись уже працював на аналогічній посаді. Але отримав під зад за свої давні бандитські витівки від співробітників ФСБ, які прискіпливо перевіряють майбутній викладацький склад.
Сподіваємося, правоохоронні органи звернуть увагу на пособника російських окупантів Мыколу Ларіна.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot