![Гастролеры вытесняют местных: как россия применяет "крымский опыт" в оккупированном Мелитополе (фото)](/images/news/2024/02/342003.jpg?1707090226)
Після повномасштабного вторгнення Мелітополь та інші окуповані українські регіони слідом за військовими рф і росгвардією стали наповнювати кримські чиновники зі своїм "досвідом".
У Росії пояснюють це тим, що ці ставленики Кремля нібито вже мають досвід "інтеграції" Криму в правову та інші системи.
Кримсько-рязанське законодавство
Призначені на роботу в окуповані регіони України російські чиновники фактично вступили на навчання до кримської "робочої групи з питань інтеграції нових територій", повідомляє "Крим. Реалії". Відбувається це приблизно так, як робили свого часу на анексованому півострові - брали потрібні законопроєкти в регіонах Росії і переписували їх, пристосовуючи до Криму.
Примітно, що на тимчасово підконтрольному рф півострі, розробляючи свої "закони", багато чого використовують із досвіду Рязанській області. Тож російські чиновники на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей скоро хвалитимуться "рязанським законодавством", яке пройшло через Крим.
- Вони мігрують із Криму до Донецька, з Донецька, з Луганська. Тепер те, що вони відпрацювали на практиці, вже на окупованих територіях, вони намагаються зараз застосувати і в Запорізькій області, бо дуже хочуть тут зачепитися. Їх постійно замінюють, переставляють для того, щоб створювати картинку того, що щось відбувається, що там є якась демократія, - каже редакторка Запорізького центру розслідувань Вероніка Хорольська.
Кримчани у всіх ланках влади
Буквально вчора ми розповідали про чергову гастролерку з Криму Елліну Айрапетову, яка приїхала до Мелітополя, щоб обійняти посаду в.о. фейкового міністра з молодіжної політики.
Насправді ж кримські гастролери почали витісняти місцевих рашистських чиновників ще в перші місяці окупації. Так, посаду віце-губернатора Запорізької області отримав російський гастролер Сергій Толмачов. До призначення в Мелітополь "чорний піарник" із Красноярська обіймав аналогічну посаду в окупованому росією Криму.
Міністерства в окупованому Мелітополі теж здебільшого очолюють рашисти з Криму. Серед них фейковий "міністр з молодіжної політики Запорізької області" Антон Тицький і так званий в.о. "міністра культури, спорту і туризму Запорізької області" Ігор Котляр.
Зовсім не дивно, але місцевим рупором пропаганди рашистів в окупованому Мелітополі, одіозним "каналом ЗаТВ", керують теж гастролери, завезені з Криму.
Навіть в'язницями в регіоні завідують кримські та краснодарські рашисти. І це лише частина сфер, у яких керівні посади на окупованій частині Запорізької області обійняли ставленики Кремля з анексованого півострова.