![В Мелитополе в рамках “Года семьи” оккупанты засветили целую династию предателей (фото)](/images/news/2024/02/342129.jpg?1707209655)
Рік сім'ї, оголошений путіним і покликаний різко збільшити поголів'я майбутнього гарматного м'яса, не оминув і Мелітополь. Утім, далеко не всі жителі Медового року заперечували проти участі в "сімейних" проектах.
Зрадники номер один
Першими, хто побіг піарити окупантів, як водиться, стали зрадники з фейкового вишу - МГУ імені Макаренка. Та не один чи два - а ціла династія.
У спробах нав'язати піддослідному населенню думку про те, що повинно плодитися і розмножуватися, російське товариство "Знаніє" показало серію відеороликів, "присвячених сімейним династіям із різних регіонів росії". Тут тобі і лікарі, і вчителі, і навіть трамвайники.
Про зарплати та умови життя вчителів/трамвайників глядачів навряд чи повідомили. Хоча росіяни про це напевно і самі здогадуються.
Скажемо кілька слів про це "Знання". Воно було створено 2015 року міністерством освіти і науки рф і цілком утримується з держбюджету.
Згідно з указом путіна, товариство створювали "з метою подальшого розвитку громадянського суспільства, духовно-морального виховання громадян рф" - та інша, та інша.
Однак виховувати суспільство "знавці" стали вельми оригінально: говорили про "помаранчеві революції", "ідеали Святої Русі", "план Даллеса". Останнє, згідно з теорією змови, - план дій США проти СРСР, складений під час холодної війни, який полягав у прихованому моральному розкладанні радянського населення.
Тепер про "педагогів". Це - династія Гурових.
- проректор з наукової та інноваційної діяльності МелДУ Людмила Москальова;
- "завідувач" кафедри іноземних мов Сергій Гуров;
- "доцент" кафедри іноземних мов Тетяна Гурова;
- "студентка" Анна Москальова.
Згадаймо, як то кажуть, усіх поіменно.
Людмила Москальова
До війни вона працювала проректором з наукової роботи МДПУ імені Богдана Хмельницького.
Після окупації Мелітополя однією з перших зрадила свій виш. Ще з періоду тимчасового виконання обов'язків ректора, вона перешкоджала процедурі перереєстрації університету на підконтрольній Україні території. Згодом активно "вербувала" викладачів до МГУ імені Макаренка.
7 липня 2022 року Людмилу Москальову було виключено зі складу Національної академії педагогічних наук, а її повноваження члена Президії Академії, академіка-секретаря наукового відділення педагогіки і психології припинено.
Також Москальова, як то кажуть, активно "торгує обличчям", всіляко піарячи фейковий виш. Наприклад, саме її відправили до МГУ, тільки московського, зустрічатися з тамтешньою професурою і налагоджувати зв'язки.
Сергій Гуров
Рідний брат Людмили Москальової. До окупації працював у МДПУ завкафедрою англійської філології.
Зараз працює в МГУ імені Макаренка. Також любитель попіаритися.
Наприклад, у серпні 2023 року він брав участь у фіналі конкурсу "Лідери відродження". І навіть став одним із переможців. Сергій Гуров отримав сертифікат на один мільйон рублів для "проходження освітніх програм з управлінської тематики".
Куди витрачено цей мільйон, історія замовчує.
Тетяна Гурова
Доцент кафедри іноземних мов у фейковому виші. Крім цього, є кандидатом педагогічних наук. До окупації Мелітополя працювала у вже згадуваному МДПУ.
- Завдяки ліцею я успішно вступила до педуніверситету і також успішно зуміла його завершити. Я з теплотою в душі згадую роки, проведені в ліцеї, і я вдячна вчителям, які показали мені дорогу до успіху, - каже випускниця і тодішня викладачка англійської мови МДПУ Тетяна Гурова.
Таким солов'єм Тетяна співала в жовтні 2014 року, вже після анексії Криму та війни на Донбасі. Тоді відбулося урочисте святкування 20-річчя Мелітопольської спеціалізованої школи-інтернату "Творчість".
На жаль, всі солодкі слова Гурової виявилися брехнею.
Анна Москальова
23-річна Анна, як пише пропаганда, крім того, що студентка, так ще й веб-дизайнерка - діджитал-артом займається. У всякому разі, вона сама так себе описує.
Як і вся рідня, дуже любить покрасуватися на численних піар-проектах, що проводяться окупантами. Наприклад, на "Поколінні Півдня".
Діджитал-артом, за словами зрадниці, вона займається понад п'ять років.
- З огляду на мій досвід, мені здається парадоксальним, наскільки слабко в нашому місті розвинена така практика, - не проґавила нагоди штовхнути Україну в інтерв'ю пропагандистам Анна.
"Коли сама починала, дуже боялася і фотошопу, і графічного планшета, але коли зрозуміла, що ні те, ні інше мене не вкусить, почала входити у смак", - зізнається Москальова-наймолодша.
Ех, Аннушко, тобі не фотошопу і графічного планшета треба боятися, а деокупації Мелітополя. Ось тоді для всіх колобків, зрадників, а вже тим паче явних колаборантів настануть дійсно страшні часи.