!["Ватники" Мелитополя в открытую называют гауляйтера тварью за украденное имущество - назревает бунт (фото)](/images/news/2024/02/342145.jpg?1707222719)
Любителі "русского мира" з Мелітополя - здебільшого істоти обмежені. Навіть коли їх грабують свої ж колеги по розуму, вони все одно вперто нарікають на "хохлів". Ось, узяти хоча б питання з масовим віджимом квартир, яким уже майже два роки активно займаються окупанти.
Днями ми опублікували черговий список "безхазяйного" майна, в якому налічувалося 56 об'єктів. Такої цифри не було вже майже два з половиною місяці.
На одному з найогидніших телеграм-каналів Мелітополя, "Ждуни Запорізької губернії", на якому збираються найвідчайдушніші стукачі і зовсім уже промиті хом'ячки, з цього приводу здійняли неймовірний глум.
Мабуть, те, що їх вважають ідіотами, дуже хом'ячкам подобається. Попутно, самі не відаючи того, вони "напхали" гауляйтеру Є.Балицькому.
До речі, засновниця цього телеграм-каналу, Марина Стародубець, до Мелітополя стосунку не має - вона уродженка Макіївки Донецької області. Не виключено, що за свою роботу вони отримували непогані гроші. А може, за висловом вождя світового пролетаріату, була просто корисним ідіотом.
Але повернемося до коментарів.
- Так це ж якась тварюка злила ці списки
- Де виліз список?
- На смітнику.
- Ну в цьому пості зазначено, що виставили в укр. групі, але звідки в них така інформація з конкретними адресами? Маячня якась.
- Цілеспрямована акція ворогів.
- Це спеціально виставляється цей список, щоб показати, які росіяни погані, ніхто не може забрати, якщо людина є власником
- Я зараз посміхнулася від душі. У списку адреса моєї квартири, яка вже оформлена за російським законодавством. І власник я. І ніхто квартиру не віджимав. І натяків на це навіть не було. Мені цікаво, що курять ті, хто пише ці списки?
Ми зізнатися, злегка очманіли. Протерли очі, подивилися ще раз на нашу статтю. Прочитали, що список опубліковано на сайті "уряду" Запорізької області.
Потім уявили пошуковик гугл...
Це ж якого великого розуму людиною треба бути, щоб не здогадатися набрати в рядку пошуковика: "уряд Запорізької області"! А потім знайти розділ "виявлене безгосподарне майно" і подивитися, що за адреси там вказані.
Мабуть, такий алгоритм для промитих хом'ячків занадто складний. Ми злегка їм допоможемо - опублікуємо скрін із сайту "ВГА". Із тим самим списком на 56 об'єктів
А далі вже, будьте люб'язні, самі. А порядок дій ми вам вище виклали. Не дякуйте. А то викидати на вулицю вас прийдуть - а ви ні вухом ні рилом.
...То що, виходить, гауляйтер Є.Балицький, який очолив масовий віджим нерухомості, - тварюка, наркоман, зрадник батьківщини, а сайт "ВГА" Запорізької області - смітник?
На місці гауляйтера Є.Балицького ми б узялися за цей телеграм-смітник ґрунтовно. Схоже, там завелися подвійні агенти.
Ні, ми абсолютно з усім сказаним згодні, але щоб такі визначення з вуст коментаторів-хом'ячків почути - це дорогого коштує.
А якщо серйозно - наскільки дурним потрібно бути, щоб очевидних речей не помічати. Таких окупантам і грабувати, напевно, нудно - навіть не чинять опору.
Утім, знаходилися одиниці - ті, кому русскій мір ще не остаточно з'їв мізки.
- Якщо забрали по беззаконню, то тут мало хорошого.
- Одна з адрес - будинок свекрухи. Вона в місті, приносила і підтверджувала, що володіє цією нерухомістю. Сказали, що внесли в базу і все ок. За підсумком цей список. Може варто ще раз сходити до них?
Та ходіть до окупантів, не ходіть - якщо захочуть викинути вас на вулицю, так і зроблять. Оскільки боротися за свої права - це не для вас.
...Нагадаємо: крадіжки квартир і будинків у місцевих жителів, які виїхали, набула масового характеру в травні 2023 року.
Пізніше гауляйтер Є.Балицький почав безпосередньо погрожувати всім, хто не згоден з окупаційним режимом.
Однак напередодні "виборів" президента Росії гауляйтера попросили зобразити законність. Що він незграбно і зробив, оголосивши про створення "колегіального органу зі збереження майна", який опікується "питаннями управління та розпорядження державним майном у Запорізькій області".
Адже вкрадена нерухомість нібито переходить у "муніципальний фонд". А потім ключі від чужих будинків і квартиру роздаватимуть сім'ям із Далекого Сходу, Бурятії, Узбекистану та інших куточків "великої землі", яких активно переселяють до Мелітополя.
Похвалилися окупанти і здобутками - мовляв, уже розглянуто 200 заяв про повернення майна, і 150 із них було задоволено.
Але такі цифри "торжества законності" мізерні - кількість вкраденої нерухомості в десятки разів перевищує кількість начебто задоволених заяв щодо повернення майна.