В окупованому Мелітополі триває терор проти мирного населення. Черговою жертвою репресій стала 51-річна городянка.
У Запорізькій області порушено кримінальну справу про публічне розповсюдження явно неправдивої інформації про дії Збройних сил Російської Федерації
У пропагандистських тг-каналах рашистів з'явилася інформація про затримання мешканки Мелітополя та порушення проти неї кримінальної справи за п. «д» ч. 2 ст. 207.3 КК РФ (суспільне поширення свідомо неправдивої інформації про використання Збройних сил Російської Федерації, вчинене за мотивами політичної ненависті). Покарання за цією статтею передбачає покарання у вигляді тюремного строку від 5 до 10 років.
Звинувачують мелітопольпольчанку її слова, нібито, сказані на зборах релігійної організації, керівником якої вона є.
Саме збори відбулися ще 23 липня минулого року, але кримінальну справу порушено лише зараз.
Ймовірно, йдеться про парафіян однієї з протестантських церков, захоплених рашистами після окупації міста. Ці люди були активними учасниками проукраїнських мітингів і зазнавали переслідувань, викрадень та тортур. Більшість із них змогла залишити місто, але є й ті, кого окупанти зробили невиїзними.
Наразі російські фашисти продовжують розправлятися з незгодними, використовуючи сформований на окупованій території репресивний апарат.
Пропагандисти пишуть, що наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Яке рішення ухвалить найсправедливіший російський суд, можна навіть не гадати. Примітно, що розслідуванням займає відділ із особливо важливих справ Слідчого комітету. Зважаючи на все, знищення незгодних для країни-терориста головне завдання.