![Стал известен план путина по Мелитополю после "выборов" – Сталин и Гитлер отдыхают (фото)](/images/news/2024/03/344793.jpg?1709982521)
Переведення на військові рейки й абсолютне затягування гайок - ось що чекає на Мелітополь після "виборів", які закінчаться 17 березня.
Уже давно опубліковано план мілітаризації росії, до якої зараховують і "нові" регіони з Мелітополем. Його автор - відомий російський "філософ" Олександр Дугін, який має великий вплив на диктатора путіна.
На фото поруч із ним - його донька Дар'я Дугіна, одного з татусем поля ягода, яку ліквідували 20 серпня 2022 року на Можайському шосе в районі підмосковного селища Великі В'язёми.
На честь цієї вбитої пустушки в Мелітополі назвали вулицю, а на одній із будівель у районі Укртелекому, у самому центрі міста на честь "доньки філософа" намалювали мурал.
Проводити повністю це творіння не представляється можливим - аж надто воно багатослівне. Кому цікаво, може почитати її за цим посиланням. А ми наведемо лише найстрашніші моменти.
"Ймовірно, слід налаштувати ідеологічну машину на два реєстри - інтенсивнішу, різкішу і виразнішу версію застосувати до армії, нових суб'єктів росії та прикордонних територій. У віддалених від фронту областях можна діяти м'якше".
Тобто, Мелітополь, як то кажуть, огребе по повній - так, що раніше й не снилося. Усі ці депортації-фільтрації здадуться дитячим лепетом.
"Роботу управлінських держструктур має бути переведено в особливий режим, що відповідає воєнному часу. Нормативи відпочинку, відпусток, робочого дня для ключових галузей управління мають бути переглянуті через умови воєнного часу і наближені до фронтових умов".
Тобто, всі колаборанти, які пішли на службу до окупантів, тепер працюватимуть не за КЗпП, а як начальство накаже - без вихідних, відпусток і перебуваючи під постійною загрозою відправки на фронт.Можливо, з цим пов'язаний Указ так званого губернатора Запорізької області Є. Балицького про введення "броні" для чиновників. Указ ухвалено одразу після того, як Балицький з'їздив до Кремля і був присутній на так званому збіговиську - зверненні путіна до народу.
"Слід запровадити кодекс поведінки держчиновника в умовах війни. Відпочинок у недружніх країнах, демонстрація надмірної розкоші, тяганина і, не дай Боже, саботаж і корупція у воєнний час неприпустимі. За це треба жорстоко карати".
Списку цих країн у вільному доступі немає - а отже, відкривається широке поле для репресій. Тому виїжджати не можна буде нікуди. Згадуєте СРСР і залізну завісу? Буде так само, тільки ще гірше.
"Низка ліберальних прав і свобод має бути обмежена. Категорично слід заборонити будь-яку критику держави, героїв Росії, влади, церкви і президента, а також нападки на патріотизм, російську ідею і антивоєнну пропаганду".
Це зараз у мелітопольців, які залишилися в окупації, ще є можливість вільно гуляти вулицями і несміливо сварити зростаючі ціни, комунальне свавілля, хамство чиновників, убогу медицину. А після "виборів" за одне необережне слово можна загриміти до в'язниці.
"Мілітаризація вимагає зміни демографічної політики. Надія на працю мігрантів і заповнення їхнім коштом зменшення корінного населення росії є в історичному масштабі злочином. Необхідно переломити катастрофічний тренд на падіння народжуваності за допомогою екстраординарних заходів".
Ооо, і до дітонародження дісталися. Це раніше з вами, дорогі ватнички, панькалися - рік сім'ї, заклики народжувати, обіцянки всілякої допомоги, то-се. Тепер усе буде простіше - або народжуй до двадцяти, або ні медичного обслуговування тобі, ні вступу до вишів, ні матеріальної допомоги.
Неясно одне - а куди подіти тих мігрантів, які буквально заполонили Мелітополь. Ймовірно, всіх запишуть росіянами - і також змусять народжувати. Хоча вихідці з Центральної Азії і так народжують більше нікуди.
"Необхідна мілітаризація культури. У центрі уваги має бути поставлено прославляння подвигу наших героїв на всіх етапах історії - включно з СВО. Будь-який концерт, будь-яка передача, будь-який захід мають починатися з гімну і оспівування подвигів російської людини. При цьому слід ставити на чільне місце високі моральні ідеали і традиційні цінності".
І зараз російська культура являє собою досить убоге видовище, а після закручування гайок буде повне ля-ля-фа - самі лише тобі камуфляжі, "слався, вітчизно", "пам'ятаємо подвиг російського солдата" - та інші патріотичні бутафорські дурниці. Ну, і традиційні цінності, куди ж без них.
"Будь-який натяк на висміювання їх має призвести до адміністративної відповідальності, закриття будь-яких способів публічних проявів своїх антипатріотичних або просто аморальних орієнтацій - включно з блогами, соціальними мережами тощо".
Скоро кримінальні справи за лайки в соцмережах п'ятирічної давності здадуться жителям Мелітополя квіточками. Тепер навіть косий погляд у бік неадекватного "учасника СВО" може призвести щонайменше до штрафу - це якщо пощастить.
"Мілітаризація вимагає зміни еліт. Еліти, що склалися в суспільстві з 80-90-х років, у масі своїй є носіями духу поразки, цинізму, егоїзму, корупції, насильства, брехні і тих якостей, які виносять на поверхню... На їхнє місце повинні прийти нові еліти - героїв і мучеників, творців і носіїв вищого морального начала".
Тут варто напружитися гауляйтеру Є.Балицькому - попри всі його заяви про відданість режиму - і всій його злодійкуватій зграї. На зміну таким "елітам" можуть цілком прийти відморожені кадри на кшталт пропагандиста Рогова - то-то останнім часом він рве і метає, всіляко намагаючись вийти на перший план.
А "героями" і "носіями морального начала" в рф уже давно призначили Гіві, Моторолу, Владлена Татарського... Ось такі персонажі і прийдуть на зміну "старим елітам" - і пощастить, якщо це не будуть ґвалтівники, убивці, канібали, які повернулися з війни вже зовсім збожеволілими.
"Повернувшись у тил, вони (учасники "СВО" - ред.) мають отримати в прискореному порядку найкращу освіту".
І фейковому МДУ імені Макаренка теж варто приготуватися. Там і так контингент був не дуже, а зараз і зовсім "виш" затопить усяка шваль у камуфляжі, що смердить перегаром.
"Мілітаризація має торкнутися і ЗМІ. Так, інформаційна стратегія політичного мовлення зараз прагне бути на рівні, але мілітаризації має піддатися й інша частина роботи ЗМІ - культурна, просвітницька і навіть розважальна. Починаючи з фейсконтролю і дрес-коду будь-кого, хто з'являється на екрані або на офіційних сайтах".
Тепер у телевізор можна буде потрапити, тільки якщо ти в галіфе і тільняшці. А розважатися, слухаючи "Катюшу".
"І нарешті, необхідна мілітаризація побуту. Патріотизм має стати способом життя, переформатувати побутову психологію обивателя. Весь публічний простір має бути заповнений символами війни та перемоги. Треба донести цю думку до батьків і вихователів: мета всього народу - виростити покоління героїв, яким належить захищати і відроджувати велику росію".
У ліжко вже залізли - тепер давай і до особистого життя загалом доберемося. Та й у школах і дитячих садках і раніше не сильно дітей шкодували - і це ми ще й про "Юнармію" не говоримо, та інших подібних організаціях - а зараз і зовсім з ланцюга зірвуться. І так - заготівля гарматного м'яса буквально з дитячого садка буде офіційно дозволена.
І навіть на кухні будуть заборонені всякі сумнівні розмови. Тільки путін, тільки перемога!
"Звичайно, треба багаторазово посилити пильність спецслужб, правоохоронних органів і звичайних громадян щодо тих, хто дає підстави сумніватися у своєму патріотизмі, демонструючи ознаки ліберальної, проукраїнської або русофобської поведінки. Пора відроджувати СМЕРШ".
Час розмов про "терористів" дуже скоро закінчаться. І промивання мізків теж. Шпигунів, диверсантів, саботажників та іншу "нечисть" ловитимуть буквально пачками, особливо не переймаючись на тему, винен затриманий чи ні. Вибивати потрібні зізнання в Росії вміють ще зі сталінських часів, рука набита.
Відбитим любителям "русского мира" ми б не радили радіти цьому самому СМЕРШу. Погортайте підручник з історії: Сталін, прийшовши до влади, насамперед пустив у розхід "вірних ленінців", які пройшли через горнило Громадянської війни і відданих ідеям комунізму.
Подумайте про все це, шановні мелітопольці, напередодні "виборів"...