![Коммунальная предательница из Мелитополя заставляла горожан украшать свои балконы триколорамы (фото)](/images/news/2024/03/345340.jpeg?1710526372)
Список посібників російських загарбників поповнила співробітниця комунальної сфери тимчасово окупованого Мелітополя. Зрада, як виявилося, у неї в крові.
До повномасштабного вторгнення 38-річна Надія Пучко працювала в комунальному підприємстві міста, а саме обіймала посаду в проєктно-будівельній компанії ТОВ "Акві-Буд" у секторі по роботі з населенням, повідомляє evocation.info.
Після приходу російських "визволителів" Надія Пучко почала активно налагоджувати комунікацію з місцевою окупаційною владою. Аби вислужитися перед рашистами, взяла безпосередню участь в організації фейкового референдуму про приєднання Запорізької області до РФ восени 2022 року.
Зокрема, затята прихильниця "руського міра" прославилася тим, що змушувала жителів Мелітополя "прикрашати" свої балкони триколорами, які для цих цілей рашисти привезли на "виборчі дільниці". Крім цього, Пучко збирала старших по домівках у різних мікрорайонах міста для проведення навчання з псевдо-референдуму.
За всі свої старання зрадниця була винагороджена - окупанти зробили її фейковою начальницею абонентського відділу в комунальному підприємстві "Житловий масив".
З жовтня 2022 року пособниця загарбників перебуває в базі "Миротворця".
Як виявилося, Надія - не єдина зрадниця у своєму роді. Її мати, 59-річна Валентина Анатоліївна Хатіна, теж добровільно пішла на співпрацю з ворогом і залюбки обійняла посаду головного бухгалтера МУП "Житломасив". Жінка всіляко намагалася догодити рашистам, тож здавала їм активи комунальних підприємств. Через неї до окупаційних органів влади передаються солідні суми, які мешканці Мелітополя несуть до каси підприємства як оплату за комунальні послуги.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот у Телеграм-каналі @Riamsupport_bot.