![В Мелитополе орудует банда азиатов – обирают пенсионеров под видом продавцов товара «все по 2 000 рублей» (фото)](/images/news/2024/07/354263.jpeg?1719948340)
Мігранти з Центральної Азії, які заполонили тимчасово окупований Мелітополь, гірші за сарану. Місцеві жителі, побачивши "гастролерів", уже ховаються по домівках.
Мало того, що таджики, узбеки, дагестанці захарастили всі тротуари і торгові ряди на ринках міста своїм специфічним товаром.
Тепер вони розносять і розвозять його по домівках, буквально нав'язуючи місцевим жителям. Один із таких інцидентів стався в районі Піщаної. Вулицею роз'їжджав автомобіль з азіатами, набитий усілякою всячиною: від робочих інструментів і бензопили, то ковдр та інших речей. Оскільки перехожих у приватному секторі мало, зальотні торгаші зазирають у кожен двір. І побачивши хоч одного пенсіонера, одразу заманюють у свої "тенета".
- Пропонують купити всяку всячину. Я навіть словом не встигла обмовитися, як вони вже залізли на подвір'я і стали розкладати свій крам. Чого там тільки не було: бензопила, ковдри й одяг. У мене було відчуття, що я опинилася в мить на блошиному ринку в садах Філібера.
Вони своєю мовою щось торохтять, і тільки чую - все по 2 000 рублів. Сказали, мовляв, їм треба виїжджати, бо немає в них паспортів, а речі ці через митницю не пропустять, тому й віддають так дешево.
Їх було двоє, водій третій сидів у машині. Я тут же згадала, як мені сусідка розповідала історію. Ось так само до неї прийшли з цим мотлохом і теж обіцяли все по 2000 рублів. А потім так вийшло, що ні речей по 2000 рублів, ні пенсії. Старенька навіть не помітила, як її залишили без копійки грошей і, головне, вмить випарувалися. Вона як під гіпнозом була, - розповідає мешканка Мелітополя.
- Коли я почала вимагати, щоб вони забрали свої шмотки і негайно виміталися з двору, одразу зустріла агресію. Непрохані гості виявилися нахабними і не хотіли виходити з двору. У мене навіть тиск піднявся. Я почала зі злості хапати їхні речі і кидати за двір. Пригрозила, що викличу поліцію і Балицькому жалітимуся, - каже старенька, - вже не знаю кого вони злякалися найбільше, але барахло таки своє зібрали і поїхали. Тепер щодня ворота і хвіртку тримаю на замку.
До слова, мелітопольці зазначають, що останнім часом купити пристойні речі в Мелітополі на ринку вже просто неможливо. Більшість городян, особливо пенсійного віку, купують одяг на ринку. Але сьогодні всі торгові ряди завалені дешевою синтетикою, квітчастими сукнями та халатами, розтягнутими спортивними костюмами під резинку.
- Таке відчуття, що весь Мелітополь тепер різко має перетворитися на азіатів. Інших речей же просто ніхто не продає. Я два дні їздив по ринках, щоб купити собі джинси. Тільки в одного продавця знайшов. Решта - це мотлох, який везуть ці нелегали до нас, - каже мешканець Мелітополя, і ставить риторичне запитання: "Хто цих мігрантів сюди завіз?"
До слова, голова слідчого комітету О. Бастрикін днями досить несподівано зробив низку досить гучних заяв щодо нелегальних мігрантів.
Він заявив, що кожен десятий житель росії - іноземець (реальна цифра набагато вища, - стверджують росЗМІ).
Згадав Бастрикін і зростання злочинності за участю мігрантів. І найцікавіше - це статистика від Бастрикіна:
"До Москви завезли 1,2 млн мігрантів, у Підмосков'ї - 880 тис., у Петербурзі - 860 тис.".
При цьому глава СК чомусь не згадав, хто завіз цих чоловіків і жінок із країн ближнього і далекого зарубіжжя.
"Менти і ФСБ все життя кришували бізнес із паспортами. Багатьом просто обіцяли паспорт, а при цьому тримали на гачку - виїхати мігрант не може через проблеми з документами, змушений працювати, умовно, за копійки. А тепер раптом побачили проблему. Нехай розкажуть, хто завозив мігрантів. Імена, прізвища", - сказав один із близьких соратників мера Москви Собяніна російському ТГ-каналу "Кремлівська табакерка".
І, мабуть, важливо звернути увагу на ще одну заяву Бастрикіна. Він прямим текстом сказав, що влада відловила 30 тисяч мігрантів, які отримали громадянство, але не стали на військовий облік. І 10 тисяч із них уже відправили на так зване СВО. Тобто за рахунок мігрантів росія частково закриває дірки на фронті. В Мелітополі ж їх вже більше ніж місцевих. І всі вони на ринках, та будівництвах.
Мабуть, так і виглядає програма "Цілина" - великого переселення народів і заміни етнічного складу захопленого півдня України від "геніального" автора - так званого губернатора Є. Балицького. До слова, сам автор, уже другий місяць ніде не показується.