![Угрожали заточками и вымогали деньги: с детьми из оккупированного Мелитополя произошел вопиющий случай в лагере рф](/images/news/2024/07/355759.jpg?1721624768)
В одному з дитячих таборів у Криму, куди відправили дітей із Мелітополя, трапилася неабияка прикрість із бєлгородськими підлітками. Батьки в терміновому порядку вирушили за дітьми.
Маніпуляція дітьми - одна з найгірших форм терору, який здійснюють рашисти в окупації. Вони старанно використовують молоде покоління у своїй пропаганді, приділяючи увагу, звісно, знищенню української ідентичності.
Зокрема, протягом чи не всього періоду окупації фейкова влада регулярно вивозить маленьких мелітопольців та мешканців інших ТОТ як на територію РФ, так і до тимчасово окупованого Криму. Це робиться під різними приводами, такими як «екскурсії» чи «оздоровлення».
Під виглядом турботи про здоров'я та відпочинок дітей, окупаційна влада організовує різні поїздки. Однак справжні цілі цих заходів далекі від декларованих. Основне завдання цих «оздоровчих» поїздок - занурити дітей в ілюзію так званого «русского міра», піддати їх інтенсивній пропагандистській обробці і спробувати стерти їхню українську ідентичність.
Молодому поколінню навіюють спотворене уявлення про історію, культуру та сучасні реалії. Програма перебування часто містить «патріотичні» заходи, спрямовані на формування лояльності до Росії.
Ба більше, такий «відпочинок» може призвести до вельми сумних наслідків - не просто до легкого отруєння, а навіть до справжньої різанини.
Підписники телеграм-каналу РІА Мелітополь поділилися тривожною історією. В одному з дитячих оздоровчих таборів Криму, яким керують окупанти, сталося те, що викликало серйозне занепокоєння.
За інформацією, що надійшла від батьків дітей, які відпочивають, у табір прибула група підлітків із Бєлгорода, чия поведінка незабаром стала причиною конфлікту.
Деякі з прибулих підлітків мали при собі саморобні «заточки», які вони використовували для залякування інших дітей, погроз і вимагання грошей і цінних речей.
Інформація про те, що відбувається, швидко поширилася серед батьків, чиї діти перебували в таборі, особливо серед родин із Мелітополя. Стурбовані за безпеку своїх дітей, багато батьків, незважаючи на пізній час, терміново виїхали до Криму, щоб забрати дітей додому.
Адміністрація табору поки що утримується від офіційних коментарів щодо інциденту. Правоохоронні органи рашистів також не виступили із заявами, що викликає додаткову стурбованість у батьків.