![Двое юношей из Запорожья ограбили курьера, применив перцовый баллончик](/images/news/2024/07/355748.jpeg?1721580819)
В Запоріжжі двоє молодих людей замовили доставку їжі в одному з ресторанів, але вирішили не платити.
Замість цього вони бризнули кур'єру в обличчя сльозогінною речовиною і втекли.
Повідомлення про правопорушення надійшло до чергової частини поліції 16 липня від адміністратора одного з ресторанів. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Поліцейські з’ясували, що один з нападників забрав пакунок із замовленням, а його спільник застосував сльозогінний газ проти кур'єра. Скориставшись хаосом, вони втекли з товаром, завдавши збитків на суму близько 2000 гривень.
Для пошуку злочинців поліцейські залучили службового собаку, який взяв слід. В результаті правоохоронці встановили особи нападників та їх місцеперебування. Виявилося, що це були 20-річний і 19-річний жителі Запоріжжя.
Хлопців затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили їм про підозру у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу. За цей злочин їм загрожує до 10 років ув'язнення.
Нагадаємо, що Запорізький прокурор отримав покарання за водіння у нетверезому стані.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.