![Обещанного три года ждут - рашисты в Мелитополе похвастались бесплатными услугами стоматологов (фото)](/images/news/2024/07/355405.jpg?1721201723)
Окупанти в Мелітополі відчайдушно рекламують безоплатні посмішки, а у мелітопольців зводить щелепу, від сервісу в «русском мире».
Черговий сюрреалістичний сюжет пропагандистів з окупованого Мелітополя розповідає, як прекрасно в «русском мире» жити. Як завжди він розрахований на мешканців боліт, бо мелітопольці знають, що у випадку з окупантами, безкоштовний сир буває в мишоловці, і то не для кожної «мишки».
Пропагнадисти пишуть завзято про безоплатні посмішки, які дарує міська поліклініка мелітопльцям на підставі ОМС, розхвалюють закупівлю нових стоматологічних установок, лікування дітей і навіть туристів:
- Послугами поліклініки скористалися понад 40 тисяч осіб. Лікувати зуби приїжджають пацієнти не тільки з Мелітополя та прилеглих населених пунктів, а й, наприклад, із Херсонської області, - розповідають окупанти.
За фактом обстановка, природно, зовсім інша. Мелітопольці перманентно скаржаться на те, що прийому лікаря в міській стоматології можна чекати місяцями. А коли пропагандисти звітують про сорок тисяч обслужених пацієнтів, то, очевидно, йдеться про вояків, яких у стоматології приймають цілими ротами. Примітно, що в цьому плані нічого не змінюється. У відповідь на сюжет, мелітопольці оперативно поділилися з окупантами свіжим досвідом обслуговування в стоматології:
- Щоб записатися до стоматолога, потрібно чергу зайняти о 5 годині ранку, потім оформлять за 20 хвилин картку, і до лікаря потрапиш після обіду. Коли ж організують попередній запис до лікарів телефоном і розвантажать черги в реєстратурі?
- Моя родичка приїхала о 5.40. Була вже 25-ю в черзі. До лікаря потрапила після обіду.
- Роблять безкоштовно, через реєстратуру, але пломби погані, - скаржаться мелітопольці.
Цілком очевидно, що кількість ніколи не означає якість. Але в даному випадку, навіть, щоб потрапити до кола «кількості», тобто щасливчиків, які потрапили на прийом у міську стоматологію, потрібно озброїтися терпінням, і, ймовірно, бути не простою цивільною людиною...