![В Мелитопольской церкви устроили цирк с московским попом, вояками и детьми (фото)](/images/news/2024/07/355733.jpg?1721572257)
Оксюморон по-мелітопольському продемонстрували окупанти. У віджатий храмі Георгія Побєдоносця з'явився помітити територію скріпний піп Феодор.
Масовку для служби підібрали відповідну.
На задвірках церкви тулився з раболіпним виразом обличчя піп Максим Смирнов.
Зрадник так намагався і на вибори відправляти мелітопольців під час проповідей і, як тільки не прислуговував окупантам.
Не обійшлася служба без козаків, які, як повідомляють рашисти, прибули зустрічати духовенство. Церква та люди у військовій формі в принципі виглядають не дуже по-божому. Але на болотах свої правила.
Так, наприклад, не тільки вояки за попами зграйкою ходять, а й попи регулярно заїжджають на фронт, озброївшись червоними прапорами зі святим ликом і радянським серпом з молотом, щоб дохідливо пояснити солдатам Росії, як скріпно загинути за "батьківщину".
Ну і доповнили "організатори" це шоу дітьми, які зустріли московського попа декларуванням свіжозаготовлених віршів:
- Свята, свято настало, нас владика відвідав, ми молитву вашу просимо, вам свою любов приносимо.
Будь-які коментарі будуть зайві. Московські попи настільки загрузли в блюзнірстві плазуна і пафосу, що бог - ні в їхніх серцях і, тим більше, у церквах давно не живе.