![Еще один предатель: житель Мелитопольского района пошел на службу к рашистам и вступил в "спецуру" рф (фото)](/images/news/2024/07/355757.png?1721627347)
Мешканець Якимівки Мелітопольського району Юрій Вара вирішив знайти своє «місце під сонцем» у лавах рашистських посіпак і пішов працювати у спецслужбу окупантів.
Зрадника ідентифікував телеграм-канал "Якимівка Мелітопольський район".
Досьє
- Ім'я: Вара Юрій
- Населений пункт: смт Якимівка, Мелітопольський район
Майбутній зрадник і пособник окупантів Юрій Вара народився і виріс в Якимівці Мелітопольського району. Відомо, що його сім'я переїхала в Україну з РФ на початку 1980-х років.
В Якимівці маленький Юра вступає до місцевої гімназії та 1998 року успішно закінчив її під чуйним керівництвом класної керівниці Хованської.
Залишивши матір і сестру «охороняти» Якимівську центральну районну лікарню (яка, за чутками, завжди була не стільки лікувальною установою, скільки розсадником проросійських наративів), Юра вирішив шукати щастя на теренах Росії, куди виїхав на заробітки в 2004-му році.
Незважаючи на бурхливу діяльність на чужині, Юра не забув про продовження роду. Тепер він щасливий батько трьох дітей.
Юрій регулярно відвідував рідні краї і ще до початку повномасштабної війни всіляко вихваляв російські простори, малюючи картини ледь не молочних річок у кисельних берегах.
Тому ніхто надто й не був здивований, коли з приходом окупантів Вара вирішив піти на безпосередню співпрацю.
Ба більше, тепер Юрій служить у якихось спецслужбах, куди окупанти вкрай ретельно відбирають кадри, особливо з-поміж місцевих жителів через тотальну недовіру.
Раніше ми вже повідомляли про інших жителів Якимівки, які вирішили піти на співпрацю з рашистами і тим самим назавжди перекреслити свою долю.
Зрадник Ігор Шаповалов - людина з цікавою і яскравою біографією. Колишній ракетник, чорнобилець, поліцейський, словом, "досвідчений кадр". Дружина Марина працювала в Якимівській школі, там же й залишилася після приходу "русского мира".
Ще до початку повномасштабної війни Шаповалов не гребував поїздками до Росії на заробітки, а після 24 лютого 2022-го року вирішив не відхилятися від курсу і підтримав окупацію. Ба більше, на старості років Шаповалов вирішив вступити в так зване "народне ополчення" і вибрав собі позивний Шапа.
Ще один зрадник, який вирішив долучитися до рашистів - 36-річний житель Якимівки Микола Тесленко. На початок повномасштабної війни Тесленко разом зі своїм тестем Сергієм Чугрєєвим мали невеликий "бізнес" - займалися тим, що розбирали автомобілі.
У Тесленка є маленька дитина, і, мабуть, Колян вирішив, що найкращим майбутнім для неї стане наявність батька-зрадника. За таким же принципом Тесленко вступає в "народне ополчення" і періодично світиться в новинах рашистів. Взяв позивний "Ангел", який хіба що відправить його скоріше на той світ, адже зрадникам не місце на нашій українській землі.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot