![Мелитопольцы выясняли, какой интернет в оккупации лучший - вывод удивит](/images/news/2024/07/355112.jpg?1720884861)
Від початку війни рашисти буквально по гвинтиках розібрали все українське обладнання і вивезли його, захопили місцевих провайдерів і занурили Мелітополь у режим онлайн.
Тепер ось виявляють найкращого з найгірших. Перебої з інтернетом у Мелітополі в принципі не закінчуються. В окупантів, як не війна, то золотуха, або чергова аварія, яку вони усувають. Тому вибрати провайдера навмання точно не вийде. Бо якщо рашисти над чимось бурхливо і працюють, то над власною безпекою. Днями в одному з міських пабліків з'явилося вкрай риторичне та ще й анонімне запитання:
- Підкажіть, який домашній інтернет зараз хороший у місті? Зі швидкою швидкістю і без перебоїв?
Вочевидь, ставив його не місцевий житель, тому що мелітопольці в курсі, що подібного комплексу послуг, про які запитує автор, в окупації точно немає. У підсумку жителі швидко створили антирекламу практично всім рашистським провайдерам:
- +7 взагалі капелюх, не зрозумій як працює, на телефонах, телевізорі навіть із ВПН Ютуб не працює, на комп'ютері і без ВПН все працює, з урахуванням того, що все від одного роутера, взагалі зрозуміти не можу, в чому справа.
- Миртелеком просто жахливий інтернет, підключаєш і чекати активації 3 дні, чекати дзвінка фахівця 3 тижні, а підключення так взагалі... З усіх грошей позбирали а проблеми нормально вирішувати не можуть, - пишуть мелітопольці.
Ну, а хтось і зовсім порадив автору підключити "Укртелеком". І судячи з реалій, така перспектива може бути більш реальною, ніж та, що рашисти налагодять зв'язок в окупації.