![На базе отдыха в Кирилловке мелитополец устроил поножовщину](/images/news/2024/07/355248.jpg?1721041475)
У Кирилівці Мелітопольського району стався конфлікт між відпочиваючими. В результаті 38-річний чоловік ледь не втратив життя.
Сталося це минулими вихідними на одній із баз відпочинку. Компанія чоловіків спільно розпивала алкоголь. Під час застілля між двома постояльцями сталася словесна суперечка, яка переросла у бійку.
28-річний житель Мелітополя як аргумент пустив у хід ніж. Він завдав удару в живіт своєму 38-річному опоненту. З тяжкими тілесними ушкодженнями та кровотечею потерпілого було доставлено до лікарні. Нині за його життя борються медики.
Окупаційні поліцаї затримали підозрюваного та відкрили кримінальну справу за ст.111 Кримінального кодексу Росії «Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю».
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у селі під Мелітополем виявили понівечений труп жінки.