![Бей своих, чтобы чужие боялись - оккупанты сняли очередной фильм о "шпионах" в Мелитополе (видео)](/images/news/2024/07/355245.jpg?1721039168)
Рашисти із завидною регулярністю знаходять у Мелітополі не тільки зброю, що переходить зі схрону до схрону, а й, на жаль, іноді знімають фільми з визнанням людей, призначеними шпигунами.
Ні-ні, і з'являються в рашистських телеграм-смітниках блокбастери із затриманням "особливо небезпечних злочинців", яких якщо не вбили в процесі, то потім записують із ними відверті зізнання із заздалегідь виданим текстом.
Цього разу в поле зору нелюдів потрапили чоловік і жінка, які за інформацією окупантів затримані за шпигунство на користь України:
- УФСБ росії по Запорізькій області затримано двох громадян України, які здійснили передачу українській стороні відомостей про збройні сили рф. Під час проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що двоє жителів регіону за завданням представника Збройних сил України за допомогою інтернет-месенджера Telegram передавали відомості про місця дислокації підрозділів ЗС РФ з метою подальшого нанесення по них ракетно-бомбових ударів, - повідомляють рашисти.
Затримання показали у всій красі. Озброєні люди з ФСБ вриваються в квартиру, валять чоловіка на підлогу, надягають наручники, і навіть для чогось закривають його опущену в підлогу голову червоною футболкою.
Далі йдуть зізнання. Так, затриманий чоловік "зізнався", що його колишній колега тепер служить у територіальній обороні і має родича в СБУ. Нібито, погрожуючи батькам затриманого, які мешкають у Мелітополі, у нього вимагали відомості про пересування і положення військової техніки рф.
За словами затриманого, через два дні після спілкування з колишнім колегою був приліт неподалік будинку його батьків.
Далі чоловік дає пораду всім іншим, мовляв, у разі таких погроз, потрібно звертатися до правоохоронних органів, щоб не вийшло, як із ним. Повірити в те, що колишній колега і його родич із СБУ скоординували приліт, щоб налякати батьків затриманого і його самого, можуть, звісно, тільки гуппі, але рашистам створювати сюрреалістичні сюжети не вперше, бувало й позабористіше.
Зізнання жінки було більш нудним. Вона "передавала" дані про дислокацію військових рф знайомому в Запоріжжі, просто заради грошей.
Загалом черговий цирк і глобальне залякування населення. Найсумніше, що кримінальну справу рашисти за статтею шпигунство порушили, і людей, мабуть, посадять.