![Я всегда с собой беру видеокамеру - пожарные в Мелитополе устроили селфи на пожаре](/images/news/2024/07/355188.jpeg?1720975448)
Черговий кринж стався на окупованій Мелітопольщині. Викликані пожежники приїхали не лише без води, а ще й влаштували фотосесію на згарищі.
Про інцидент, який стався в Астраханці, розповіла місцева жителька:
- Емоції б'ють через край. Звертаюся до Вас із величезною скаргою та обуренням! Сьогодні в нашому дворі стався нещасний випадок, загорілося величезне приміщення з сіном у тюках. Викликала пожежну машину. Те, що вони дуже довго їхали, я можу зрозуміти, з Мелітополя до Астраханки 30 км. плюс дорога в Тихонівці дуже погана, всі ми їздимо в місто і знаємо, що швидко не проїдеш.
Але те що вони приїхали практично з порожньою машиною, це просто був шок. Працівники не компетентні, таке відчуття, що вони вперше на пожежі, не розуміли, що їм робити. Зате один з них не випускав телефон з рук, роблячи відеорепортаж про нашу пожежу! Спасибі нашим сільгосппідприємствам та односельцям, які і допомогли загасити пожежу, і вберегли від великої біди! Якби не вони ми б просто згоріли разом із сусідами! Від МНС допомоги ми не отримали! - пише жінка, і її обурення зрозуміле.
Варто зазначити, що в окупації, роль МНС дещо змінилася. Прислужувати окупантам і позувати на камеру, їм куди зручніше, ніж займатися своєю роботою.
І згорілих вщент будинків більш ніж достатньо.
До речі, подібна ситуація з пожежею в Астраханці, зовсім не ідентична. У коментарях до посту, мелітопольці поділилися ще однією історією:
- Коли ми викликали прожарку, вона теж їхала 2,5 години. За цей час згоріло б усе. І пожежка була не з Мелітополя, а з Нововасилівки, чомусь. Шлях не близький ще й такими дорогами. Спасибі нашим хлопцям, загасили своїми силами. Інакше згоріло б усе село. Керівництво має якось врегулювати це питання, особливо зараз у таку спеку і з таким сухостоєм, - пише підписник.
Що ж, озброєні камерою пожежники, це насправді не смішно, це біда. Їхати на гасіння пожежі в села, де немає води, без води - це крайній ступінь безвідповідальності. Утім, окупантам до цього діла точно немає.