![Жителей Мелитопольщина массово атакуют дикие животные - лисы и волки бродят по дворам](/images/news/2024/07/355230.jpg?1721032058)
Жителі сіл під Мелітополем б'ють на сполох. За їхніми словами, ситуація в населених путктах катастрофічна і засилля диких тварин у будь-який день закінчиться трагедією.
Ситуація погіршується з кожним днем, подвір'ями вільно розгулюють лисиці, які є переносниками сказу. Залишена на самоплив проблема призведе до загрозливих наслідків. Навіть невеликий укус бродячого собаки або лисиці може мати масу неприємних наслідків, включно з летальним результатом. Тварина може виявитися смертельно небезпечною, якщо вона заражена вірусом сказу, який під час укусу передається людині.
- Прийміть, будь ласка, заходи з лисицями, - пишуть селяни. Вони лізуть у двір, кусають собак. А у дворах діти. Ну з однією ми сьогодні впоралися, але вона вкусила мою собаку. Так ця ж лисиця не остання, їх тут валом і вони лізуть у двір і вдень і вночі! Будь ласка, зверніть на цю проблему увагу!
- Правда з лисицями дуже велика проблема, лізуть у двори. Ходять вулицею, живуть у покинутих дворах.
Також вулицями вільно прогулюються вовки, які є найнебезпечнішими хижаками і можуть розірвати як тварину, так і людину.
- У нас між Якимівкою і селом Радіонівка, вовки ходять разом із дикими кабанами, як у себе вдома. Зараз ці вовки будуть лізти до людей на подвір'я, а там діти, господарства і корови. Ось це страшно. До повномасштабного вторгнення чисельність диких тварин контролювали і проводили санітарний відстріл. Але тепер у страху перед партизанами рашисти у всіх мисливців відібрали рушниці, і проблема буде лише посилюватися.
- Таке зараз відбувається скрізь. Що лисиць, що вовків - у нас теж повно. Швидше б дали дозвіл мисливцям, хоч раз на місяць виходити! А з кожним роком їх буде все більше і більше. Мурашки по шкірі брррр, страшно уявити.
Хоча скарги на засилля агресивних диких тварин і собак у селах і на околицях окупованого Мелітополя вже давно стали масовими, окупанти проблему ігнорують. Вовки та лисиці почали розмножуватися в загрозливих кількостях, а окупаційна влада радить людям боротися з агресивними хижаками криками, розмахуючи палицею та жбурляти в хижака каміння. На жаль, наслідки недбалості окупантів незабаром можуть мати дуже сумні наслідки.