![Только от наших действий зависит жизнь жителей - оккупанты устроили пиар на пожаре в Мелитопольском районе (фото)](/images/news/2024/07/355326.jpg?1721123590)
Особливе зведення, записане з відлунням і ледь не голосом Левітана, прилетіло з "пресслужби" Веселівської адміністрації.
Тут сталася пожежа, і МНС на неї навіть відреагувала. Пропагандисти слів не обирали, і оголосили злочинну недбалість місцевого населення. Повідомляється, що 4 липня в смт Веселе о 13:57 надійшов сигнал про загоряння сухої трави на пустирі. Як довго і завзято їхала МНС на пожежу, не уточнюється. Бо виїжджати на пожежі, це зовсім інше, ніж відмивати гроші на пожежній техніці.
Згідно зі зведенням, пожежа зайняла близько 3 тисяч квадратних метрів, повністю згорів житловий будинок, літній сінник із будівельними матеріалами, один із жителів був госпіталізований. Повідомляється, що пожежу вдалося локалізувати й загасити тільки о 18:00, і лише за... щасливого збігу обставин. І це не дивно.
Бо днями мелітопольці скаржилися в соцмережах, що пожежники так довго їхали до Астраханки, що до їхнього приїзду пожежу вдалося локалізувати самотужки (теж, напевно, щасливий збіг обставин?).
Але МНСники, які приїхали, не тільки запізнилися, а й ніщоже сумняшеся влаштували фотосесію на згарищі.
Повчальну промову жителям Веселого прочитав з папірця хтось із посіпак окупантів:
- Тільки від нас, від наших дій залежить життя, здоров'я наших жителів і наших сусідів, а також збереження нашого майна, - повідомив чоловік на тлі генерального плану Веселого.
Завершив свою промову він попередженням про адміністративну відповідальність за порушення особливого протипожежного режиму.