![В Мелитополь едет подарок от шефов из Архангельска для оккупационной администрации - вы удивитесь (видео)](/images/news/2024/07/355317.jpg?1721120730)
Шефи з Архангельська в турботі про окупований Мелітополь побили всі рекорди. Вони не тільки зібрали воістину унікальні подачки, а й зняли про це докладний сюжет під тривожно-урочисте музичне оформлення.
Мовляв, знай наших, суворих архангельських спонсорів. Чергову партію гуманітарної допомоги презентував керівник дирекції соціальних та інфраструктурних проектів Архангельська Олександр Ануфрієв. Так, до "посилки" увійшло кілька квадроциклів гучно промовистої марки "русская механика", на яких вояки вже другий рік їздять фронтом, книжки для бібліотек, якийсь генератор, запірна арматура і, родзинка програми, іржавий жигуль баклажанового кольору, зі старанно забрюліними номерами. Конспірація, гідна Джеймса Бонда, але це не точно. До речі, жигуль, що побачив і явно віджив своє, їде не аби куди, а прямо в адміністрацію окупаційної влади:
- Автомобіль буде перерозподілено в адміністрації міського округу Мелітополя для ресурсно-постачальних організацій, для перевезення персоналу, - повідомив Ануфрієв.
До слова, це не перший дружній подгон металобрухту з Архангельська. У травні в Мелітополь уже завозили трухляві УАЗи. Особливо комічно звучить фраза Ануфрієва, що допомогу для Мелітополя збирали спільно з губернаторським центром, іншими архангельськими організаціями і навіть партією ЛДПР, тобто ледь не усім світом.
За словами, Ануфрієва, безцінний вантаж має прибути до Мелітополя з дня на день. Тож шукайте баклажановий жигуль на вулицях міста. Як думаєте, якій жабеняті з місцевих колаборантів доведеться їздити в цій коробчонці?..