![В Мелитополе российский чиновник придумал схему заработка на водителях (фото)](/images/news/2024/07/355356.jpeg?1721301995)
Після окупації Мелітополя до міста потяглися російські варяги, які бажають половити рибку у каламутній воді. Офіційного заробітку зі щедрими відрядження їм не вистачає.
Наприклад, волгоградський чиновник, який у Мелітополі обійняв посаду начальника сервісного центру МРЕВ ДАІ, вигадав додатковий спосіб заробітку.
Він відкрив у місті власну автошколу, яка навчає майбутніх водіїв. Неважко здогадатися, що найвищий відсоток тих, хто здав на права серед випускників саме цього закладу.
Тих, хто насмілився нести свої гроші в інші автошколи, на іспитах безбожно валять.
Мешканці Мелітополя вже зрозуміли цю схему та намагаються проходити навчання у "потрібному" місці. Якщо не вдається записатися на теорію, беруть уроки водіння у "правильній" автошколі.
Місцеві жителі сподіваються, що ситуація зацікавить прокуратуру, адже є корупційна схема.
Однак очевидно, що приїжджі рашисти нічого не бояться і провертають свої темні справи з дозволу кремлівських кураторів.