!["Вы руководитель от бога, но где дорога?" - Мелитопольцы угрожают коллаборантам поездкой к путину](/images/news/2024/07/355190.jpg?1720976435)
Мелітопольці вже втомилися боятися зрадників, і не просять, а вимагають уваги до своїх проблем. Вкотре дісталося окупаційному голові Мелітопольської ВЦА Андрію Сігуті.
Не дивлячись на те, що Сигута є чи не найбільш товариським колаборантом, і обожнює піар, але до реальних проблем руки у нього не доходять. На більшість запитань він і його приховстні відповідають відписками, або взагалі не відповідають.
Будь-якому навіть самому ангельському терпінню приходить кінець. Так, жителі мелітопольського району скаржаться на бездоріжжя, відсутність води, інтернету, газу, сміттєзвалища. На їхню думку приєднання сіл до Мелітополя, нічого не вирішує. Як і нічого не вирішує звернення до гауляйтерів. Лякати колаборанта люди вирішили путіним:
- Андрію Леонідовичу, ви людина і керівник від Бога, але, будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань (ми Ваші!)
Діти поїдуть скоро до школи з с. Ленінське в Радіонівку, де дорога? Проїдьтеся самі по ній і зрозумієте всю жесть.
Знак на з'їзді з траси Москва - Сімферополь - с. Мирне (У Росреєстрі с. Ленінське, це порушення чи недогляд!?). Фельдшерський здоровпункт у с. Ленінське (або Мирне) - рветься майже щодня! Ми не просили нас чіпляти до Мелітополя. Але раз так вирішили, не забувайте про нас!
Я Вам писала, що в с. Тащенак у фельдшерсько-акушерському пункті немає води. Водоканал склав акт, керівникам щомісяця пишу, а віз і нині там! Кого просити? Кому писати? Сміття вивозиться куди завгодно, коли це припиниться?
До речі, інтернету немає у ФЗП - ходжу по дворах, щоб передати інформацію про прийом пацієнтів тощо.
Ленінське - газифіковане, а медпункт топиться вугіллям, я не можу цілодобово перебувати в ньому. Приходячи на роботу, щоб було 18 градусів, потрібно топити 5 годин, а зранку 8-9 градусів.
Делегація була в Данильченка з листом, по-моєму, восени, результату жодного! Я у відпустці, може поїхати до Володимира Володимировича? Як Ви думаєте, що відповісте? - пише жінка.
Від кількості перелічених проблем, волосся на голові ворушиться. Ось тільки, вочевидь, визнання Сігути "керівником від бога", спроби взяти змором псевдо-мершу Данильченко, і навіть згадка кремлівського карлика, бідним людям не допоможуть.
На проблеми людей гауляйтерам плювати, їм би картинка благополуччя для пропаганди була. Ну, а що до Путіна, то в "русском мире" царя можна турбувати раз на рік, і то, за погодженням, і явно не з нагальних питань.